Background

Znamy laureatów I edycji Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 10.02.2017, 15:30

8 lutego 2017 r., podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017 odbyła się Gala Finałowa Tubądzin Design Awards oraz Tubądzin Design Awards International. Podczas wydarzenia przyznane zostały nagrody główne, w tym statuetki Grand Prix MONOLITH 2016.

Oficjalną część wieczoru otworzyli Dorota Koziara – Przewodnicząca Jury oraz Amadeusz Kowalski – Wiceprezes Zarządu Tubądzin Management Group, którzy po swoich przemówieniach wręczyli pamiątkowe certyfikaty finalistom polskiej edycji TDA.

Podczas Gali goście mieli również okazję wysłuchać występu utalentowanych skrzypaczek – Alicji Chrząszcz i Barbary Szelągiewicz z duetu 2be, odwiedzić stoiska Partnerów, wziąć udział w sesji zdjęciowej w atelier Macieja Mańkowskiego, jak również obejrzeć widowiskowe animacje oraz mapping. Wieczór poprowadził Dariusz Stańczuk, redaktor RMF Classic.

Spośród finalistów Jury drogą obrad wybrało następujących laureatów:

Grand Prix MONOLITH 2016:
Monika Kalita i współautor – Kamil Cedzyński (nagroda: 10 000 zł, statuetka MONOLITH 2016, wyjazd na Salone del Mobile 2017)

Wnętrza indywidualne:
• I miejsce: Maciej Bogaczewicz (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, lampa VIBIA
• II miejsce: Patrycja Dąbrowska (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, voucher od ABB o wartości 2000 zł)
• III miejsce: Szymon Hanczar i współautorzy – Magdalena Garncarz, Przemysław Słowik (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, voucher od Comforty o wartości 1000 zł)

Inwestycje:
• I miejsce: Justyna Kasperska (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, voucher od Comforty o wartości 3000 zł)
• II miejsce: Dana Kamińska-Cydzik (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, voucher od ABB o wartości 2000 zł)
• III miejsce: Sylwia Wiśniewska-Kokosza i współautor – Krzysztof Kokosza (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile, lampa VIBIA)

Projekt koncepcyjny:
• Patrycja Kamińska (nagroda: wyjazd na warsztaty w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie, voucher o wartości 3000 zł na udział w szkoleniach w Centrum Szkoleniowym PROCAD) • Karol Knap i współautorki – Katarzyna Drobek i Katarzyna Tkaczyk (nagroda: wyjazd na warsztaty w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie, voucher o wartości 3000 zł na udział w szkoleniach w Centrum Szkoleniowym PROCAD)

Nagroda Specjalna Doroty Koziara:
• Paweł Jurkiewicz (nagroda: warsztaty w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie)
• Monika Kalita i współautor – Kamil Cedzyński (nagroda: warsztaty w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie)

Nagroda Publiczności:
• Dominika Skałuba (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, sesja portretowa w studio Macieja Mańkowskiego)

Nagroda Specjalna – Aktywność:
• Waldemar Smoliński (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017, voucher Volkswagen Tiguan na weekend od Autoweber)

Nagroda Specjalna – Skala Inwestycji:
• Dana Kamińska-Cydzik (nagroda: tablet graficzny, voucher Volkswagen Tiguan na weekend od Autoweber)

Nagroda Specjalna – Staż w Budapeszcie:
• Agata Legawiec (nagroda: staż w biurze projektowym Villa International w Budapeszcie)

W trakcie Gali ogłoszeni zostali również zwycięzcy międzynarodowej edycji konkursu – Tubądzin Design Awards International:

Grand Prix MONOLITH 2016: Oleksandr Sekeda (nagroda: 2500 EUR, statuetka MONOLITH 2016, wyjazd na Salone del Mobile 2017)

Wnętrza indywidualne:
• Yuliya Podolets (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017)
• Karina Maer i współautor – Danylo Koshulynskyy (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017)

Inwestycje:
• Tatiana Genne (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017)

Projekt koncepcyjny:
• Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017)
• Olena Kisenko (nagroda: wyjazd na Salone del Mobile 2017)

Nagroda Specjalna Doroty Koziara:
• Oksana Shumelda (nagroda: wyjazd na warsztaty w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie)

Wszystkim Laureatom gratulujemy!
Na platformie konkursowej zarejestrowało się łącznie ponad 2500 architektów oraz projektantów z 23 krajów i zgłoszono niemal 1300 pozytywnie zweryfikowanych prac. Oceniało je Jury w składzie: Dorota Koziara (Przewodnicząca Komisji Konkursowej), prof. Jolanta Rudzka-Habisiak, Małgorzata Szczepańska, Maciej Mańkowski, Tomek Smus, Kasia Fuks (TDA International) oraz Ľubica Fábri (TDA International).

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich prac, jak również do śledzenia aktualności na temat drugiej edycji TDA! Szczegóły wkrótce.

Grand Prix

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Paweł Jurkiewicz

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

Kategoria - inwestycje

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • I MIEJSCE - Justyna Kasperska

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • II MIEJSCE - Dana Kamińska-Cydzik

  • III MIEJSCE - Sylwia Wiśniewska-Kokosza wspóautor Krzysztof Kokosza

  • III MIEJSCE - Sylwia Wiśniewska-Kokosza wspóautor Krzysztof Kokosza

  • III MIEJSCE - Sylwia Wiśniewska-Kokosza wspóautor Krzysztof Kokosza

  • III MIEJSCE - Sylwia Wiśniewska-Kokosza wspóautor Krzysztof Kokosza

Kategoria - projekty koncepcyjne

  • Karol Knap, Katarzyna Drobek, Katarzyna Tkaczyk

  • Karol Knap, Katarzyna Drobek, Katarzyna Tkaczyk

  • Karol Knap, Katarzyna Drobek, Katarzyna Tkaczyk

  • Karol Knap, Katarzyna Drobek, Katarzyna Tkaczyk

  • Karol Knap, Katarzyna Drobek, Katarzyna Tkaczyk

  • Patrycja Kamińska

  • Patrycja Kamińska

  • Patrycja Kamińska

Kategoria - wnętrza indywidualne

  • I MIEJSCE - Maciej Bogaczewicz

  • I MIEJSCE - Maciej Bogaczewicz

  • I MIEJSCE - Maciej Bogaczewicz

  • I MIEJSCE - Maciej Bogaczewicz

  • I MIEJSCE - Maciej Bogaczewicz

  • II MIEJSCE - Patrycja Dąbrowska

  • II MIEJSCE - Patrycja Dąbrowska

  • II MIEJSCE - Patrycja Dąbrowska

  • II MIEJSCE - Patrycja Dąbrowska

  • II MIEJSCE - Patrycja Dąbrowska

  • III MIEJSCE - Szymon Hanczar, Magdalena Garncarz, Przemysław Słowik

  • III MIEJSCE - Szymon Hanczar, Magdalena Garncarz, Przemysław Słowik

  • III MIEJSCE - Szymon Hanczar, Magdalena Garncarz, Przemysław Słowik

Nagroda Publiczności

  • Dominika Skałuba

  • Dominika Skałuba

  • Dominika Skałuba

  • Dominika Skałuba

  • Dominika Skałuba

Nagroda Specjalna Doroty Koziara

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Paweł Jurkiewicz

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Monika Kalita współautor Kamil Cedzyński

  • Paweł Jurkiewicz

  • Paweł Jurkiewicz

  • Paweł Jurkiewicz

  • Paweł Jurkiewicz

  • Paweł Jurkiewicz

  • Paweł Jurkiewicz

Nagroda Specjalna Staż w Budapeszcie

  • Agata Legawiec

  • Agata Legawiec

  • Agata Legawiec

Nagrodzone projekty Tubądzin Design Awards International

Grand Prix

  • Oleksandr Sekeda

  • Oleksandr Sekeda

  • Oleksandr Sekeda

  • Oleksandr Sekeda

  • Oleksandr Sekeda

Kategoria - inwestycje

  • Тatiana Genne

  • Тatiana Genne

  • Тatiana Genne

  • Тatiana Genne

  • Тatiana Genne

Kategoria - projekty koncepcyjne

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Anna Tkacheva i współautorka – Yulya Stadnichenko

  • Olena Kisenko

  • Olena Kisenko

  • Olena Kisenko

  • Olena Kisenko

  • Olena Kisenko

  • Olena Kisenko

Kategoria - wnętrza indywidualne

  • Karina Maer, współautor – Danylo Koshulynskyy

  • Karina Maer, współautor – Danylo Koshulynskyy

  • Karina Maer, współautor – Danylo Koshulynskyy

  • Karina Maer, współautor – Danylo Koshulynskyy

  • Yuliya Podolets

  • Yuliya Podolets

  • Yuliya Podolets

Nagroda Specjalna Doroty Koziara

  • Oksana Shumelda

  • Oksana Shumelda

  • Oksana Shumelda

  • Oksana Shumelda