Jesteś tutaj: Kolekcje
Bogata gama słonecznych odcieni rozjaśni i ociepli
każde wnętrze. Pora na słoneczne przebudzenie.
Naturalne, promienne, łagodne.
Tam gdzie rządzi klasyczne piękno, każdy mały detal nabiera wielkiej wagi. Finezyjne dekory i oryginalna faktura to tylko jeden z kluczy do wnętrza pełnego elegancji.
Chłodne kolory uspokajają i orzeźwiają. Biel dodaje
przestrzeni oddechu. Łazienkowe wnętrze w wydaniu fresh jest wprost stworzone do odpoczynku.
Pora zaufać instynktowi i uwolnić kreatywność. Bajeczny miks kolorów pozwoli nadać wnętrzu osobisty charakter. Ilość barwnych kombinacji – nieskończona!
Szczypta ekstrawagancji, odrobina kolorystycznego szaleństwa, drapieżny akcent. Przepis na nowoczesne i oryginalne wnętrze okazuje się być w zasięgu ręki.
Żywe kolory, etniczne stylizacje i bogata ornamentyka przywodzą na myśl dalekie podróże. Każda z płytek to zaproszenie do odbycia wyprawy w egzotyczne, śródziemnomorskie rejony.
W kolekcji Livingstone spokojne skały ujawniają swą burzliwą naturę. Nie ma co ukrywać – świat minerałów, popisujący się oryginalnymi wzorami, urzeka. Tutaj w ich gładką taflę wtopiliśmy przestrzenne motywy, które ożywiły kamień. Wnętrze nabrało ostrości, zyskało głębię. Tak kruszymy najbardziej skamieniałe przyzwyczajenia.
Zainspirowani industrialnym stylem, stworzyliśmy kolekcję otwartą na Twoją niezależność. Tutaj mniej znaczy więcej. Surowy beton zdobią jedynie przypadkowe pęknięcia, a jego chłodny charakter delikatnie ocieplają ceramiczne akcenty, imitujące drewno. Złapiesz tu oddech, ciesząc się wielkomiejskim klimatem.
O atrakcyjności salonu przesądza nie tylko jego wyposażenie. Ekskluzywna ceramika podłogowa w dużym formacie zapewnia wygodę i znakomicie dekoruje wnętrze.
Tam, gdzie panują trudne warunki i przewija się
mnóstwo ludzi. Są kolekcje, które można pokochać
nie tylko za wygląd, ale i za cechy użytkowe.
Kolekcja Natura di Terra znajduje się na stronie marki KORZILIUS.