tel. 42 710 37 63, 42 710 37 65 
fax 42 710 37 64 
e-mail: inwestycje@tubadzin.pl

Łukasz Chyla
Dyrektor Sprzedaży Inwestycyjnej
l.chyla@tubadzin.pl
tel. 601 599 160

Agnieszka Grobelna 
Kierownik Działu Inwestycji
a.grobelna@tubadzin.pl 
tel. 607 322 923

Marzena Fagas 
Specjalista ds. Inwestycji
m.fagas@tubadzin.pl 
tel. 693 480 557

Magdalena Tyburska 
Specjalista ds. Inwestycji
m.tyburska@tubadzin.pl 
tel.  693 480 857; 42 710 37 68

 

Regionalni Managerowie ds. Inwestycji:

(1) Aleksander Szabelak  tel. 887 772 240a.szabelak@tubadzin.pl
(2) Paweł Szymkowiak tel. 693 480 956p.szymkowiak@tubadzin.pl
(3) Michał Sawka tel.  691 463 180m.sawka@tubadzin.pl 
(4) Adam Jasiewicz tel. 693 471 994a.jasiewicz@tubadzin.pl
(5) Jacek Pawlaktel. 693 785 897jacek.pawlak@tubadzin.pl
(6) Maciej Chruścicki tel. 603 370 403m.chruscicki@tubadzin.pl