tel. 42 710 37 63, 42 710 37 65 
fax 42 710 37 64 
e-mail: inwestycje@tubadzin.pl

Agnieszka Grobelna 
Kierownik Działu Inwestycji
a.grobelna@tubadzin.pl 
tel. 607 322 923

Marzena Fagas 
Specjalista ds. Inwestycji
m.fagas@tubadzin.pl 
tel. 693 480 557

Magdalena Tyburska 
Specjalista ds. Inwestycji
m.tyburska@tubadzin.pl 
tel.  693 480 857; 42 710 37 68

Paweł Szymkowiak  
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie)
p.szymkowiak@tubadzin.pl
tel. 693 480 956

Michał Sawka 
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)
m.sawka@tubadzin.pl 
tel. 691 463 180

Adam Jasiewicz 
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(łódzkie, śląskie, dolnośląskie, opolskie)
a.jasiewicz@tubadzin.pl 
tel. 693 471 994

Jacek Hanc 
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie)
j.hanc@tubadzin.pl 
tel. 693 785 897