tel. 42 710 37 63, 42 710 37 65 
fax 42 710 37 64 
e-mail: inwestycje@tubadzin.pl

Łukasz Chyla
Dyrektor Sprzedaży Inwestycyjnej
l.chyla@tubadzin.pl
tel. 601 599 160

Agnieszka Grobelna 
Kierownik Działu Inwestycji
a.grobelna@tubadzin.pl 
tel. 607 322 923

Marzena Fagas 
Specjalista ds. Inwestycji
m.fagas@tubadzin.pl 
tel. 693 480 557

Magdalena Tyburska 
Specjalista ds. Inwestycji
m.tyburska@tubadzin.pl 
tel.  693 480 857; 42 710 37 68

Paweł Szymkowiak  
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie)
p.szymkowiak@tubadzin.pl
tel. 693 480 956

Michał Sawka 
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(Warszawa, mazowieckie - północ, warmińsko-mazurskie, podlaskie)
m.sawka@tubadzin.pl 
tel.  691 463 180

Adam Jasiewicz 
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(łódzkie, dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie)
a.jasiewicz@tubadzin.pl 
tel. 693 471 994

Jacek Pawlak
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(Warszawa, mazowieckie - południe, lubelskie)
jacek.pawlak@tubadzin.pl
tel. 693 785 897

Maciej Chruścicki 
Regionalny Manager ds. Inwestycji
(małopolskie, śląskie, podkarpackie)
m.chruscicki@tubadzin.pl
tel. 603 370 403