„Złoty Medal Sukcesu” dla Andrzeja Wodzyńskiego, właściciela Grupy Tubądzin

„Złoty Medal Sukcesu” dla Andrzeja Wodzyńskiego, właściciela Grupy Tubądzin

19 czerwca 2023

„Złoty Medal Sukcesu” to wyróżnienie przyznawane przez Collegium Humanum dla osobistości zasłużonych dla polskiej kultury i biznesu. W tym roku medalem uhonorowano Andrzeja Wodzyńskiego oraz Irenę Santor.

W Teatrze Polskim w Warszawie 17 czerwca odbyła się Gala Graduacji Absolwentów Studiów Podyplomowych Collegium Humanum. W uroczystości wzięło udział wiele znanych osób ze świata nauki i biznesu. Podczas Gali osobistości zasłużone dla polskiej kultury i biznesu zostały uhonorowane Złotym Medalem Sukcesu.

Collegium Humanum to zdobywca tytułu najlepszej uczelni roku 2022 w Polsce w Plebiscycie Edukacyjnym Grupy Polska Press. Studia prowadzone są w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie i Lublinie, oraz w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie). Collegium Humanum to pierwsza i dotychczas jedyna polska uczelnia, która uruchomiła filię w Azji. W Collegium Humanum studiuje około 26 tysięcy studentów.