background

Aktualności

Warsztaty w Dorota Koziara Studio

Opublikowano: 29.12.2017, 10:00

Wśród nagród głównych w pierwszej edycji TDA znalazły się warsztaty w Dorota Koziara Studio w Mediolanie. Autorzy najlepszych projektów szlifowali swoje umiejętności pod okiem jednej z najwybitniejszych polskich designerek. Zobacz kulisy tych warsztatów i poznaj Laureatów pierwszej edycji TDA!

Warsztaty w Dorota Koziara Studio odbyły się w październiku w Mediolanie. Wśród wyróżnionych projektantów znaleźli się (kolejność alfabetyczna):
• Kamil Cedzyński
• Paweł Jurkiewicz
• Patrycja Kamińska
• Monika Kalita
• Oksana Shumelda
• Marian Shumelda

Monika Kalita i Kami Cedzyński przed udziałem w warsztatach podkreślali: Udział w konkursie TDA dodał nam pewności siebie i utwierdził w zasadności tego co tworzymy. Oprócz bardzo mobilizującego zwycięstwa, cenną nagrodą jest możliwość udziału w praktykach w Studio Doroty Koziary, gdzie pod okiem doświadczonych osób będziemy mogli weryfikować swoje podejście do designu. Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszego pomysłu.

Zobacz, jak wyglądały warsztaty w Dorota Koziara Studio i przekonaj się, dlaczego Mediolan nazywany jest światową stolicą designu!Na Laureatów trwającej od 30 października 2017 roku do 31 lipca 2018 roku drugiej edycji międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards również czekają wyjątkowe warsztaty u najlepszych europejskich projektantów w Mediolanie, Budapeszcie i Warszawie. Nie czekaj, zgłoś swój projekt już dziś! Więcej o nagrodach.

(powrót >)