background

Aktualności

Warsztaty w Villa International Co. w Budapeszcie

Opublikowano: 29.12.2017, 11:00

Jedną z nagród specjalnych dla studentów w pierwszej edycji Tubądzin Design Awards był wyjazd na warsztaty w biurze projektowym Villa International Co. w Budapeszcie. Laureatką została Agata Legawiec.

Laureatka nagrody specjalnej - Agata Legawic - spędziła w Budapeszcie lipiec oraz sierpień 2017 r. Pod czujnym okiem Petera Bokora i jego zespołu szlifowała swoje umiejętności projektowania. Tak wspomina ten czas:

Udział w projekcie TDA pozwolił mi uzyskać podwójną nagrodę – zarówno odbycia stażu w cenionym biurze projektowym, jak i poznania tak przepięknego miasta, jakim jest Budapeszt. W pracowni byłam odpowiedzialna za projekt adaptacji dziedzińca w centrum miasta na wielofunkcyjną przestrzeń rekreacyjną dla mieszkańców, mającą charakter wewnętrznego ogrodu. W Villa International miałam okazję współpracować z niezwykle życzliwymi ludźmi. Polecam wszystkim udział w tego typu konkursach, które pozwalają rozwijać swoje umiejętności.

Zobacz, jak spędziła swój pobyt i przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w TDA!Doceniając zaangażowanie i umiejętności studentów, w drugiej, trwającej edycji utworzona została kategoria dedykowana właśnie tej grupie #Young Power . Można w niej zgłaszać projekty koncepcyjne. W kategorii nie zostały narzucone żadne ograniczenia dotyczące rodzaju projektowanej przestrzeni. Warunkiem jest użycie w projekcie 100% płytek firmy Tubądzin oraz produktów Vibia. Materiały dostępne są w zakładce DO POBRANIA .

Pierwszy etap konkursu trwa do 31 stycznia 2018 r.

(powrót >)