background

Aktualności

LAUREACI III ETAPU

Opublikowano: 18.09.2018, 07:00

Czas na poznanie laureatów trzeciego etapu w trzech kategoriach Tubądzin Design Awards: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture. Jury w składzie: Dorota Koziara, Boris Kudlička, Małgorzata Szczepańska, Maciej Mańkowski oraz Tomasz Smus ocenili blisko 400 projektów z 21 krajów!

Poniżej zwycięzcy drugiego etapu w poszczególnych kategoriach:

Young Power

I miejsce Adam Chyliński z Polski
II miejsce Katarzyna Czekaj z Polski
III miejsce Natalia Perun z Polski

Everyday Design

I miejscePaweł Przychoda z Polski
ex aeuqo:
II miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy
II miejsce Vasile Staver z Republiki Mołdawii
III miejsce Maryna Vaseiko z Ukrainy

Unlimited Architecture

I miejsce Łukasz Gąska z Polski
II miejsce Sylwia Wiśniewska-Kokosza z Polski
ex aeuqo:
III miejsce Adam Żarczyński z Polski
III miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy
ex aeuqo:
IV miejsce Monika Kalita z Polski
IV miejsce Jakub Śmietana z Polski

Gratulujemy!

(powrót >)


Young Power

  • I miejsce Adam Chyliński z Polski

  • I miejsce Adam Chyliński z Polski

  • I miejsce Adam Chyliński z Polski

  • I miejsceAdam Chyliński z Polski

  • I miejsce Adam Chyliński z Polski

  • II miejsce Katarzyna Czekaj z Polski

  • II miejsce Katarzyna Czekaj z Polski

  • II miejsce Katarzyna Czekaj z Polski

  • III miejsce Natalia Perun z Polski

  • III miejsce Natalia Perun z Polski

  • III miejsce Natalia Perun z Polski

  • III miejsce Natalia Perun z Polski

  • III miejsce Natalia Perun z Polski

Everyday Design

  • I miejsce Paweł Przychoda z Polski

  • I miejsce Paweł Przychoda z Polski

  • I miejsce Paweł Przychoda z Polski

  • I miejsce Paweł Przychoda z Polski

  • I miejsce Paweł Przychoda z Polski

  • II miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy

  • II miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy

  • II miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy

  • II miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy

  • II miejsce Oksana Shumelda z Ukrainy

  • II miejsceVasile Staver z Republiki Mołdawii

  • II miejsce Vasile Staver z Republiki Mołdawii

  • II miejsce Vasile Staver z Republiki Mołdawii

  • II miejsce Vasile Staver z Republiki Mołdawii

  • III miejsce Maryna Vaseiko z Ukrainy

  • III miejsce Maryna Vaseiko z Ukrainy

  • III miejsce Maryna Vaseiko z Ukrainy

  • III miejsce Maryna Vaseiko z Ukrainy

  • III miejsce Maryna Vaseiko z Ukrainy

Unlimited Architecture

  • I miejsce Łukasz Gąska z Polski

  • I miejsce Łukasz Gąska z Polski

  • I miejsce Łukasz Gąska z Polski

  • I miejsce Łukasz Gąska z Polski

  • I miejsce Łukasz Gąska z Polski

  • II miejsce Sylwia Wiśniewska-Kokosza z Polski

  • II miejsce Sylwia Wiśniewska-Kokosza z Polski

  • II miejsce Sylwia Wiśniewska-Kokosza z Polski

  • II miejsce Sylwia Wiśniewska-Kokosza z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Adam Żarczyński z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Adam Żarczyński z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Adam Żarczyński z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Adam Żarczyński z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Adam Żarczyński z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Adam Żarczyński z Polski

  • III miejsce ex aeuqo: Oksana Shumelda z Ukrainy

  • III miejsce ex aeuqo: Oksana Shumelda z Ukrainy

  • III miejsce ex aeuqo: Oksana Shumelda z Ukrainy

  • III miejsce ex aeuqo: Oksana Shumelda z Ukrainy

  • IV miejsce ex aeuqo:: Monika Kalita z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Monika Kalita z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Monika Kalita z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Monika Kalita z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Monika Kalita z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Jakub Śmietana z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Jakub Śmietana z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Jakub Śmietana z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Jakub Śmietana z Polski

  • IV miejsce ex aeuqo:: Jakub Śmietana z Polski