background

Aktualności

III EDYCJA TUBĄDZIN DESIGN AWARDS

Opublikowano: 24.02.2020, 07:00

Ruszyliśmy! Wystartowała III edycja międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards skierowana do architektów, projektantów i studentów. To kolejna odsłona autorskiego projektu firmy Tubądzin, gdzie będziecie mogli doświadczyć ogromu inspiracji, kreatywnych pomysłów i niezliczonej ilości ciekawych rozwiązań projektowych.

10 stycznia ruszyła kolejna, trzecia już edycja konkursu, na który czekają architekci i projektanci z Polski i zagranicy. Grupa Tubądzin, organizator konkursu, jest świadoma, że projektowanie to nie tylko tworzenie ładnych i funkcjonalnych przedmiotów czy wnętrz, ale też kreowanie dobrostanu użytkowników, uwzględniające potrzeby środowiska oraz jakość życia przyszłych pokoleń.

Z tych właśnie powodów tegorocznej odsłonie Tubądzin Design Awards towarzyszyć będą hasła #nature #future #freedom. Ostatnie z nich jest nawiązaniem do możliwości jakie daje współczesny design, nowoczesna technologia, wiedza oraz wyobraźnia zmieniająca rzeczywistość na jeszcze piękniejszą.

#freedom nawiązuje także do wyjątkowej nagrody główniej III edycji Tubądzin Design Awards. Zdobywca Grand Prix sam zdecyduje bowiem o jej kształcie. #freedom daje zwycięzcy wybór – wizyta w Abu Dhabi (#future) czy wycieczka na Islandię (#nature).

NAGRODY OD PARTNERÓW

Ze względu na charakter konkursu i jego wieloetapowość możemy wyróżnić zdecydowanie większą liczbę autorów ciekawych projektów. Partnerzy konkursu – Grohe, Terma, AQForm – poprzez przyznanie wartościowych voucherów wyróżniać będą zwycięzców nie tylko w poszczególnych etapach, ale również w Finale. Dodatkowo projekty zawierające produkty firm AQForm, Grohe oraz Terma mają szansę na otrzymanie nagrody specjalnej ufundowanej przez Partnerów konkursu.

Na najlepszych projektantów i architektów czekają również staże w cenionych biurach architektonicznych w Paryżu, Warszawie i Lwowie.

ZASADY KONKURSU

Projektanci i architekci, pragnący wziąć udział w konkursie, powinni zgłosić minimum jeden projekt w wybranej kategorii konkursowej: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture. Mogą to zrobić na każdym z etapów konkursu:
I etap - 10/01/2020 - 30/04/2020
II etap - 01/05/2020 - 31/07/2020
III etap - 01/08/2020 - 31/10/2020

JURY

Jury tegorocznej edycji to wybitnej klasy eksperci i praktycy w swojej dziedzinie:
Boris Kudlička (przewodniczący jury), światowej sławy scenograf, projektant wnętrz i ekspozycji,
Małgorzata Szczepańska, redaktorka naczelna magazynu Elle Decoration,
Oksana Shumelda, architektka, designerka,
Martin Duplantier, architekt, prezes stowarzyszenia architektów AMO,
Tomasz Smus, architekt marki Grupy Tubądzin.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie www.tubadzin.pl/design

(powrót >)