background

Aktualności

Young Power - Twoja szansa na międzynarodowy staż!

Opublikowano: 30.03.2020, 07:00

W Tubądzin Design Awards już od pierwszej edycji konkursu staraliśmy się rozwijać kompetencje studentów w dedykowanej dla nich kategorii Young Power. Każda z edycji utwierdza nas w przekonaniu, że drzemie w Was ogromny potencjał twórczy, więc nie ograniczamy liczby projektów, które możecie zgłosić. Każdy z nich jest dowodem, że nie mylimy się, a kategoria Young Power zrzesza w swoich szeregach wybitnych adeptów sztuki projektowania.

Każdy projekt to zwiększenie Waszej szansy na wygraną, a co za tym idzie na zdobycie stażu w najlepszych europejskich pracowniach architektonicznych i projektowych. Laureaci poprzednich edycji odbywali staże np. w Budapeszcie, Mediolanie czy też Warszawie. W tym roku wraz z partnerami konkursu przygotowaliśmy do zdobycia trzy staże - w Paryżu, Warszawie oraz we Lwowie. Pamiętajcie o tym, że zadbaliśmy o każdy szczegół podczas pobytu na stażu. Wam pozostanie cieszyć się zdobywaniem nowych doświadczeń zawodowych!
Terminy odbywania staży zostanie ustalony indywidualnie ze Zwycięzcami w roku 2021.

Poniżej zamieszczamy część nagrodzonych projektów z poprzedniej edycji Tubądzin Design Awards, dajcie nam zainspirować się ponownie!

(powrót >)