background

Aktualności

GROHE – Partner Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 14.05.2020,06:30

W tegorocznej edycji Tubądzin Design Awards jednym z haseł przewodnich jest hashtag #nature. Zawiera się w nim filozofia firmy Tubądzin oraz partnerów konkursu. Projekt promuje działania mające na celu dbałość o ekologię i zasoby naturalne. Nagrodami głównymi są wyjazdy do ekologicznego miasta Masdar City oraz Islandii, która słynie ze swoich naturalnych walorów – co dodatkowo podkreśla charakter tej edycji TDA.

Firma GROHE – producent kompletnych rozwiązań do kuchni i łazienki, który jest partnerem konkursu, idealnie wpasowuje się w koncepcję #nature, ponieważ dbanie o ekologię jest istotnym elementem działalności marki. Jej główne wartości to technologia, jakość, design oraz zrównoważony rozwój. Rozwiązania marki zdobyły w ciągu ostatnich 10 lat ponad 300 nagród za design i innowacje. Sukces w branży potwierdza również miejsce w prestiżowych rankingach, m.in German Sustainability Award. Firma GROHE jest pierwszym producentem armatury wyróżnionym przez Rząd Niemiec nagrodą CSR za zrównoważony rozwój oraz została umieszczona w prestiżowym rankingu amerykańskiego magazynu Fortune® wśród 50 firm, które zmieniają świat.
W konkursie stawiamy na budowanie lepszej przyszłości – poprzez promowanie nowego pokolenia architektów oraz współpracę z firmami wspierającymi zrównoważony rozwój. Firma GROHE wyznaje te same zasady i nagradza trud młodych projektantów i architektów, fundując im niezwykle atrakcyjne i wartościowe nagrody w kategoriach Young Power oraz Everyday Design.

Zainspiruj się z nami i wspólnie zbudujmy lepszą przyszłość!

(powrót >)