background

Aktualności

Zwycięzcy I etapu Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 22.05.2020,06:30

Pierwszy etap Tubądzin Design Awards dobiegł końca. Jesteśmy zachwyceni nadesłanymi dotychczas projektami, i już nie możemy doczekać się kolejnych zgłoszeń! Przedstawiamy Wam z wielką przyjemnością laureatów pierwszego etapu, których projekty zachwyciły jury konkursu! Jeśli chcecie dołączyć do grona finalistów Tubądzin Design Awards przypominamy, że konkurs trwa i dedykujemy Wam jeszcze dwa etapy konkursu!

Young Power

I miejsce Mateusz Persanowski, Polska
II miejsce Aleksandra Malevich, Polska
III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

Everyday Design

I miejsce Vadim Crasnojon, Republika Mołdawii
II miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska
III miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska
III miejsce Vladislav Makovskiy, Ukraina

Unlimited Architecture

I miejsce Наталья Литягина, Kazachstan
II miejsce Adam Żarczyński, Polska
III miejsce Valerii Kuznetsov, Ukraina

Nagroda specjalna Terma

Любовь Мамошкина, Federacja Rosyjska

Nagroda specjalna Grohe

Tetyana Korolyul, Ukraina

(powrót >)


Young Power

  • I miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • I miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • I miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • I miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • I miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • II miejsce Aleksandra Malevich, Polska

  • II miejsce Aleksandra Malevich, Polska

  • II miejsce Aleksandra Malevich, Polska

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

Everyday Design

  • I miejsce Vadim Crasnojon, Republika Mołdawii

  • I miejsce Vadim Crasnojon, Republika Mołdawii

  • I miejsce Vadim Crasnojon, Republika Mołdawii

  • II miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • II miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • II miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • II miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • II miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • III miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • III miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • III miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • III miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • III miejsce Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • III miejsce Vladislav Makovskiy, Ukraina

  • III miejsce Vladislav Makovskiy, Ukraina

  • III miejsce Vladislav Makovskiy, Ukraina

  • III miejsce Vladislav Makovskiy, Ukraina

Unlimited Architecture

  • I miejsce Наталья Литягина, Kazachstan

  • I miejsce Наталья Литягина, Kazachstan

  • I miejsce Наталья Литягина, Kazachstan

  • I miejsce Наталья Литягина, Kazachstan

  • I miejsce Наталья Литягина, Kazachstan

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • III miejsce Valerii Kuznetsov, Ukraina

  • III miejsce Valerii Kuznetsov, Ukraina

  • III miejsce Valerii Kuznetsov, Ukraina

Nagroda specjalna Terma

  • Любовь Мамошкина, Federacja Rosyjska

  • Любовь Мамошкина, Federacja Rosyjska

  • Любовь Мамошкина, Federacja Rosyjska

  • Любовь Мамошкина, Federacja Rosyjska

Nagroda specjalna Grohe

  • Tetyana Korolyul, Ukraina

  • Tetyana Korolyul, Ukraina

  • Tetyana Korolyul, Ukraina

  • Tetyana Korolyul, Ukraina