background

Aktualności

II etap FutureNow

Opublikowano: 27.08.2020,11:45

Ze względu na wielkie zainteresowanie ideą i kategorią FutureNow podjęliśmy decyzję o uruchomieniu kolejnego etapu! Projekty zgłoszone do tej pory pokazują jak bardzo wizjonerska jest praca projektantów i architektów. Kategoria FutureNow jest reakcją na zmieniającą się rzeczywistość, która na nowo kreuje nasze dotychczasowe życie i całą przestrzeń. Każdy nowy projekt, to szansa na wygraną dla autorów, a także inspirująca idea dla odbiorców.
II etap FutureNow trwa od 21 sierpnia do 31 października 2020. Nie zwlekajcie i zgłaszajcie swoje wizje nowego świata. Przyszłość jest już teraz więc nie odkładajmy jej na później.

Przyszłość nadeszła niespodziewanie i chyba dla każdego z nas była zaskoczeniem. Zjednoczeni stoimy, podzieleni upadamy. Potrzebujemy wzajemnej wiedzy, talentów, umiejętności, tworzenia i miłości. To wspaniałe, że nasi koledzy z Tubądzin Design Awards rozumieją, że architekci, projektanci i artyści to ci, którzy ulepszają i rozwijają ten świat. Dziś tworzymy przyszłość, tworzymy dla ludzi i myślimy o naszej planecie – mówi Oksana Shumelda, jurorka Tubądzin Design Awards.

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego zaproszenia do udziału w nowej kategorii poprzez impresję filmową, którą przygotowała Oksana Shumelda, Jurorka Tubądzin Design Awards 2020

(powrót >)