background

Aktualności

Zwycięzcy II etapu Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 11.09.2020,07:00

Z nieukrywaną przyjemnością przedstawiamy Wam projekty, które zachwyciły międzynarodowe jury Tubądzin Design Awards. Laureaci II etapu konkursu zostali wyłonieni, a ich projekty możecie zobaczyć poniżej!

Jeśli chcesz dołączyć do międzynarodowego grona architektów i projektantów - finalistów TDA, nie zwlekaj! Ostatni etap konkursu już trwa, swoje projekty możesz zgłaszać do 31.10.2020!

Young Power

I miejsce Maria Sestacov, Republika Mołdawii
II miejsce Mateusz Persanowski, Polska
III miejsce Magda Małyga, Polska

Everyday Design

I miejsce Romana Grushchynska (współautorzy: Olha Kazmiruk, Lubov Vozniak), Ukraina
II miejsce Elena Maksimchuk (współautor: Светлана Прокопчук), Ukraina
III miejsce Elena Maksimchuk (współautor: Диана Шаповал), Ukraina

Unlimited Architecture

I miejsce Łukasz Gąska (współautor: Marta Sowińska-Gąska), Polska
II miejsce Adam Żarczyński (współautorzy: Aleksandra Ankiewicz, Maria Dobrowolska), Polska
III miejsce Kateryna Kuznetsova (współautorzy: Anastasiia Sholopova, Valerii Kuznetsov), Ukraina

Nagroda specjalna TERMA

Вадим Русецкий, Ukraina

Nagroda specjalna GROHE

Maciej Konopacki, Polska

(powrót >)


Young Power

  • I miejsce Maria Sestacov, Republika Mołdawii

  • I miejsce Maria Sestacov, Republika Mołdawii

  • I miejsce Maria Sestacov, Republika Mołdawii

  • II miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • II miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • II miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • II miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • II miejsce Mateusz Persanowski, Polska

  • III miejsce Magda Małyga, Polska

  • III miejsce Magda Małyga, Polska

  • III miejsce Magda Małyga, Polska

  • III miejsce Magda Małyga, Polska

Everyday Design

  • I miejsce Romana Grushchynska, Ukraina

  • I miejsce Romana Grushchynska, Ukraina

  • I miejsce Romana Grushchynska, Ukraina

  • I miejsce Romana Grushchynska, Ukraina

  • I miejsce Romana Grushchynska, Ukraina

  • II miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • II miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • II miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • II miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • II miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • III miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • III miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • III miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • III miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

  • III miejsce Elena Maksimchuk, Ukraina

Unlimited Architecture

  • I miejsce Łukasz Gąska, Polska

  • I miejsce Łukasz Gąska, Polska

  • I miejsce Łukasz Gąska, Polska

  • I miejsce Łukasz Gąska, Polska

  • I miejsce Łukasz Gąska, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • II miejsce Adam Żarczyński, Polska

  • III miejsce Kateryna Kuznetsova, Ukraina

  • III miejsce Kateryna Kuznetsova, Ukraina

  • III miejsce Kateryna Kuznetsova, Ukraina

Nagroda specjalna TERMA

  • Вадим Русецкий, Ukraina

  • Вадим Русецкий, Ukraina

  • Вадим Русецкий, Ukraina

  • Вадим Русецкий, Ukraina

Nagroda specjalna GROHE

  • Maciej Konopacki, Polska

  • Maciej Konopacki, Polska

  • Maciej Konopacki, Polska

  • Maciej Konopacki, Polska

  • Maciej Konopacki, Polska