background

Aktualności

CAD Projekt K&A – partner Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 07.10.2020,7:00

Od drugiego etapu Tubądzin Design Awards do składu naszych partnerów dołączył CAD Projekt K&A, który w II i III etapie konkursu przekazuje kilkanaście licencji CAD Decor PRO 3.X. Dodatkowo w finale laureaci mają szansę na zdobycie kolejnych nagród od tego partnera, który stawiając na sprawne narzędzie do pracy dla projektantów i architektów wnętrz wręczy zwycięzcom m.in. program CAD Decor PRO 3.X z Modułem Szaf Wnękowych o wartości 10800 zł netto w kategorii Everyday Design.

Kreowanie nowej rzeczywistości wraz z CAD Projekt K&A, w duchu zrównoważonego rozwoju, mobilności i personalizacji czy eko trendu, wpisuje się idealnie w DNA naszych wspólnych działań i kreatywnej społeczności jaką tworzymy razem z projektantami wnętrz, naszymi partnerami i sympatykami.

CAD Projekt K&A tworzy swoje produkty i usługi nie tylko dla projektantów i architektów, ale również studentów – pasjonatów projektowania, którzy postawili na samodzielną naukę i rozwój. Ich programy i aplikacje na bazie środowiska CAD wspomagane przez wyspecjalizowane narzędzia, autorski rendering i interfejs dedykowany projektantom wnętrz sprawiają, że działanie na nich jest bardzo sprawne i odpowiadające na codzienne wyzwania branży.

Modułowa i różnorodna oferta, szybki i fotorealistyczny render oraz dynamicznie zmieniające się usługi czy inicjatywy, to znaki szczególne CAD Projekt K&A. Oni jako pierwsi na polskim runku stworzyli autorskie oprogramowanie CAD do projektowania, wyceny i wizualizacji wnętrz, już 27 lat temu. I to wszystko w jednym wyspecjalizowanym narzędziu i w jednym programie, z którego korzysta blisko 17 000 architektów i designerów!

WWW:cadprojekt.com.pl
Facebook: facebook.com/CADProjektKA
YouTube: youtube.com/user/cadprojekt
Instagram: https://www.instagram.com/cad_projektKA
Pinterest: https://pl.pinterest.com/cadprojektka
Twitter: twitter.com/CadProjektKA
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cad-projekt-k-a

(powrót >)