background

Aktualności

Katalog inspiracji TDA

Opublikowano: 18.11.2020, 07:00

Z ogromną radością chcemy przedstawić Wam premierę Katalogu Inspiracji, który będzie wieńczyć każdą z edycji Tubądzin Design Awards, zaczynając od TDA 2018. W listopadzie nastąpi premiera Katalogu Inspiracji Tubądzin Design Awards.

Katalog to prezentacja i promocja najciekawszych i najbardziej interesujących projektów z poprzedniej edycji TDA ze szczególnym uwzględnieniem zwycięskich prac i ich autorów. Publikacja została wydana jedynie w wersji drukowanej i wkrótce zostanie podarowana najbardziej prestiżowym biurom architektonicznym w Europie oraz laureatom II edycji TDA, której poświęcony jest katalog. Wszystkie te czynniki podkreślają unikatowy charakter publikacji. Katalog wraz z projektami i inspiracjami zawiera tematy programów dedykowanych architektom przez Grupę Tubądzin oraz fotorelację z uroczystej gali finałowej, która odbyła się w Warszawie.

Prace nadesłane przez Was w tegorocznej edycji znów udowodniły nam, że społeczność Tubądzin Design Awards składa się z niezwykle utalentowanych architektów oraz projektantów, których twórczość będzie inspiracją dla uczestników kolejnych edycji. Już za chwilę przystąpimy do przygotowania Katalogu Inspiracji TDA’20.

Wypatrujcie informacji na stronie konkursowej oraz na profilach w portalach Facebook oraz Instagram.

(powrót >)