background

Aktualności

Zwycięzcy III etapu Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 16.12.2020,7:00

31 października 2020 zakończyliśmy ostatni etap Tubądzin Design Awards 2020, a dzisiaj mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców poszczególnych kategorii. Jury w składzie: Boris Kudlička, Oksana Shumelda, Małgorzata Szczepańska, Martin Duplantier oraz Tomasz Smus wytypowali autorów najciekawszych projektów III etapu, którzy dostali się do wielkiego finału. Laureaci otrzymają nie tylko nagrody etapowe, ale również mają szansę na zdobycie Grand Prix i wielu innych wyróżnień, które zostaną ogłoszone podczas Gali finałowej konkursu.

Young Power

I miejsce Wiktoria Sawicka, Polska
II miejsce Ludwika Pysz (współautorzy: Antonina Wójtowicz, Mateusz Dziuba), Polska
III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

Everyday Design

I miejsce Olga Lupandina (współautor: Lina Yazovsky), Federacja Rosyjska
II miejsce Lukáš Blana, Słowacja
III miejsce Lukáš Blana, Słowacja

Unlimited Architecture

I miejsce Maja Berlińska (współautor: Aleksandra Łukasik), Polska
II miejsce Gergana Asenova-Breshkova, Bułgaria
III miejsce Małgorzata Bielecka, Polska

Nagroda specjalna TERMA

Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

Nagroda specjalna GROHE

Lukáš Blana, Słowacja

(powrót >)


Young Power

  • I miejsce Wiktoria Sawicka, Polska

  • I miejsce Wiktoria Sawicka, Polska

  • I miejsce Wiktoria Sawicka, Polska

  • I miejsce Wiktoria Sawicka, Polska

  • I miejsce Wiktoria Sawicka, Polska

  • II miejsce Ludwika Pysz (współautorzy: Antonina Wójtowicz, Mateusz Dziuba), Polska

  • II miejsce Ludwika Pysz (współautorzy: Antonina Wójtowicz, Mateusz Dziuba), Polskaa

  • II miejsce Ludwika Pysz (współautorzy: Antonina Wójtowicz, Mateusz Dziuba), Polska

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

  • III miejsce Diana Crestian, Republika Mołdawii

Everyday Design

  • I miejsce Olga Lupandina (współautor: Lina Yazovsky), Federacja Rosyjska

  • I miejsce Olga Lupandina (współautor: Lina Yazovsky), Federacja Rosyjska

  • I miejsce Olga Lupandina (współautor: Lina Yazovsky), Federacja Rosyjska

  • I miejsce Olga Lupandina (współautor: Lina Yazovsky), Federacja Rosyjska

  • I miejsce Olga Lupandina (współautor: Lina Yazovsky), Federacja Rosyjska

  • II miejsce Lukáš Blana, Słowacja

  • II miejsce Lukáš Blana, Słowacja

  • II miejsce Lukáš Blana, Słowacja

  • III miejsce Lukáš Blana, Słowacja

  • III miejsce Lukáš Blana, Słowacja

  • III miejsce Lukáš Blana, Słowacja

Unlimited Architecture

  • I miejsce Maja Berlińska (współautor: Aleksandra Łukasik), Polska

  • I miejsce Maja Berlińska (współautor: Aleksandra Łukasik), Polska

  • I miejsce Maja Berlińska (współautor: Aleksandra Łukasik), Polska

  • I miejsce Maja Berlińska (współautor: Aleksandra Łukasik), Polska

  • I miejsce Maja Berlińska (współautor: Aleksandra Łukasik), Polska

  • II miejsce Gergana Asenova-Breshkova, Bułgaria

  • II miejsce Gergana Asenova-Breshkova, Bułgaria

  • II miejsce Gergana Asenova-Breshkova, Bułgaria

  • II miejsce Gergana Asenova-Breshkova, Bułgaria

  • II miejsce Gergana Asenova-Breshkova, Bułgaria

  • III miejsce Małgorzata Bielecka, Polska

  • III miejsce Małgorzata Bielecka, Polska

  • III miejsce Małgorzata Bielecka, Polska

  • III miejsce Małgorzata Bielecka, Polska

  • III miejsce Małgorzata Bielecka, Polska

Nagroda specjalna TERMA

  • Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

  • Olga Lupandina, Federacja Rosyjska

Nagroda specjalna GROHE

  • Lukáš Blana, Słowacja

  • Lukáš Blana, Słowacja

  • Lukáš Blana, Słowacja