Opis stanowiska:

  • Terminowe organizowanie wymaganych przeglądów obiektów, instalacji i urządzeń.
  • Organizowanie oględzin, przeglądów i innych działań, które będą zapobiegać awariom maszyn, urządzeń i instalacji.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu i napraw maszyn i urządzeń.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników DUR.
  • Zagadnienia dotyczące ochrony środowiska (karty ewidencji i przekazania odpadów, gospodarka odpadami i opakowaniami, współpraca z Organizacją Odzysku i Recyklingu).
  • Kontrola faktur rozliczających dostawę mediów.
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej.
  • Prowadzenie spraw związanych z telefonami służbowymi, a w szczególności nad ich prawidłowym użytkowaniem.
  • Prowadzenie spraw związanych z objęciem dozoru nad maszynami i urządzeniami przez Urząd Dozoru Technicznego.
  • Czuwanie nad racjonalnym wykorzystaniem części, materiałów narzędzi i smarów.
  • Sporządzanie potrzeb materiałowych.
  • Czuwanie nad zaopatrzeniem podległych pracowników w narzędzia, środki ochrony i higieny osobistej.
  • Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego.
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonemu.

Wymagania, cechy i umiejętności:

  • Systematyczność, komunikatywność, dyspozycyjność.
  • Wiedza z zakresu nauk technicznych.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technicznym lub innych o podobnym profilu 2 lata
  • Kreatywność, własna inicjatywa, komunikatywność, nastawienie na szukanie rozwiązań i wdrażanie własnych pomysłów.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Prawo jazdy kategorii B.

Zachęcamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych.

CV i list motywacyjny (podpisane imieniem i nazwiskiem) można zgłaszać: