Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu
  • Kompletacja zamówień na stanowiskach wyposażonych w manipulatory wspomagające podnoszenie ładunku
  • Przygotowanie wysyłek do załadunku
  • Załadunki pojazdów ciężarowych z ramp wózkiem elektrycznym
  • Zapewnienie porządku w magazynie
  • Inne zlecone prace magazynowe

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie)
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie czterobrygadowym (zmiany 12h w następującym rozkładzie: 7-19, 19-7, 2 dni wolnego, ok 15 zmian 12h/m-c)
  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy m.in.:

  • Umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Poszerzanie swojego doświadczenia zawodowego w ramach Grupy Tubądzin
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym oraz prywatną opieką medyczną
  • Dodatki świąteczne
  • Paczki świąteczna dla dzieci

Zachęcamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych.

CV i list motywacyjny (podpisane imieniem i nazwiskiem) można zgłaszać: