Mieszkanie Adrianny MiaskowskiejPolecaneNowość

Połączenie klasyki z nowoczesnością wymaga dużej zręczności. Trzeba wyważyć proporcje, aby osiągnąć harmonijną, elegancką kompozycję. W mieszkaniu Adrianny Miaskowskiej, influencerki znanej jako Marbleandmoree, udało się stworzyć wyważone przestrzenie, w których tendencje wzajemnie się uzupełniają.

Nazwa obiektu

Mieszkanie Adrianny Miaskowskiej

Lokalizacja

Gdynia

Styl


Nowoczesny

Zobacz 4. odcinek Open the door for Tubądzin

Stonowane kolory nadają codzienności spokojny rytm, zachęcając do zadumy nad artyzmem natury i człowieka. Klasyczna elegancja w połączeniu z najnowszymi trendami zdominowała mieszkanie Adrianny Miastkowskiej w Gdyni. Produkty Grupy Tubądzin pomogły uzyskać wyjątkowy klimat we wnętrzach, pełen harmonii i naturalnego piękna.

Biel przełamana czernią, złotem i beżami

Propozycja designerki, która ze szczególnym upodobaniem wprowadza do wnętrz marmur. W jej mieszkaniu także nie mogło zabraknąć subtelnego wzoru kamienia, który podkreśla urok i monumentalność natury. Biały marmur stał się również symbolem klasyki, która doskonale komponuje się z dodatkami w stylu glamour, a także nowoczesnym. Zamiłowanie stylistki do minerałów odzwierciedla się w wyborze kolekcji inspirowanych nie tylko marmurem, ale również opalem.

Opal to minerał, którego struktura zapewnia wspaniały klimat każdemu wnętrzu. Płyty wielkoformatowe z kolekcji White Opal mają w sobie niezwykły urok. Wzór jest bardzo wyrazisty, widoczne są przesunięcia w strukturze, które idealnie odzwierciedlają naturalną architekturę kamienia. Nic więc dziwnego, że kolekcja znalazła się w mniejszej łazience Adrianny Miastkowskiej inspirowanej naturą.

W większej łazience influencerka postawiła z kolei na marmur. Delikatne użylenie płyt Marmo d’oro wprowadza do wnętrza powiew świeżości i sprzyja głębokiej relaksacji. Wysoka szklistość gresu dodaje wnętrzu blasku, doskonale łącząc się ze złotymi elementami kinkietów i armatury.

Urok paryskich kamienic

Podłogę korytarza pokryła tradycyjna czarno-biała mozaika, która doskonale komponuje się z sekretarzykiem w klasycznym stylu i minimalistycznymi plakatami. W ten sposób udało się wnieść do pomieszczenia odrobinę niewymuszonej, francuskiej elegancji, inspirowanej urokiem paryskich kamienic.