Płytki ceramiczne beżowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 48 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki beżowe

Dobór koloru do aranżacji mieszkania jest niezwykle ważny. Determinuje on bowiem późniejszy wybór mebli oraz dodatków. Aby wnętrza były estetyczne, wszystkie elementy muszą do siebie pasować – nic nie może być przypadkowe. Jeśli chcesz urządzić jasne i harmonijne wnętrze, sprawdź naszą ofertę płytek beżowych.

Płytki beżowe sprawdzą się doskonale w większych oraz dużo mniejszych wnętrzach. Ten neutralny, ale niezwykle modny kolor pozwala bowiem na dowolny dobór wyposażenia oraz dodatków.

Płytki beżowe połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek beżowych sprawia, że są idealnym wyborem do dużych wnętrz. Jasny kolor oraz odbijająca światło powierzchnia wraz z delikatnym oświetleniem punktowym gwarantują, że pomieszczenie, w którym zdecydujesz się wyłożyć nimi ściany, będzie się wydawać znacznie większe niż w rzeczywistości.

Płytki beżowe wykończone w wysokim połysku są także praktycznym rozwiązaniem do kuchni lub łazienki. Dzięki polerowanej powierzchni zabrudzenia oraz zacieki są prawie niedostrzegalne, natomiast utrzymanie kafelków w czystości jest bardzo proste.

Płytki beżowe matowe

Jeśli błyszczące płytki beżowe nie są w Twoim guście, możesz się zdecydować na ich matowe wersje. Sprawdzą się one w dużych pomieszczeniach, gdzie będą sprzyjać osiągnięciu bardziej przytulnej atmosfery.

Z pewnością zaletą płytek beżowych wykończonych w macie jest fakt, że można wyłożyć nimi zarówno ściany, jak i podłogi. Pamiętaj jednak, aby na podłogi wybrać płytki z najwyższymi parametrami antypoślizgowości, gdyż dopiero takie odpowiednio chronią przed poślizgnięciem się i upadkiem.

Płytka beżowa

Spokojny i neutralny kolor płytek beżowych może być idealny do wnętrz monochromatycznych lub takich, w których główną rolę odgrywają meble oraz dodatki. Jeśli jednak chcesz, aby to płytki były najbardziej ozdobnym elementem wnętrza, nie wahaj się zastosować kafelków z dekorami oraz wzorami.

Nasi projektanci oraz architekci zadbali, aby płytki beżowe były niepowtarzalne. Wzory i dekory, którymi są przyozdobione, inspirowane są bowiem osobistymi doświadczeniami, przemyśleniami oraz dalekimi podróżami osób odpowiedzialnych za projekt i kreację.

Płytka beżowa połysk

Błyszczące i wzorzyste płytki beżowe będą bardzo ciekawym elementem ozdobnym. Warto wyłożyć nimi ściany w salonie, w którym spędzają dużo czasu zarówno domownicy, jak i goście. Dzięki temu wnętrze będzie nie tylko estetyczne i eleganckie, ale także ciekawe.

Płytki beżowe wykończone w wysokim połysku bardzo dobrze sprawdzą się także w sypialni oraz gabinecie. Ten delikatny, jasny kolor będzie idealnie współgrał z ciemnymi drewnianymi meblami, których często używa się do wyposażenia tych pomieszczeń.

Płytka beżowa matowa

Matowe płytki beżowe będą bardzo dobrze wyglądać na ścianach łazienkowych. Warto wyłożyć nimi strefy umywalki oraz lustra, które będzie się bardzo dobrze prezentować w otoczeniu matowych kafelków. Nie odbijają one bowiem światła i nie przyciągają wzroku tak, jak ich połyskujące odpowiedniki.

Jeśli zastanawiasz się, które płytki beżowe będą najlepszym wyborem do Twojej aranżacji, możesz skorzystać z porady architekta lub projektanta wnętrz, który podsunie Ci najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć aranżację marzeń!