Płytki ceramiczne czerwone

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 3 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki czerwone

Metamorfoza wnętrza może być nieznaczna lub spektakularna, wszystko zależy od tego, jakich zmian potrzebujesz. Jeśli lubisz wyraziste, energetyczne kolory, wybierz płytki czerwone.

Płytki czerwone to bardzo dobre rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń. W naszej ofercie znajdują się zarówno delikatne ceglaste wzory, jak i łagodne czerwienie wpadające w róż. Możliwość wyboru ulubionego odcienia czerwieni sprawi, że Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe.

Płytki czerwone połysk

Błyszczące płytki czerwone z polerowanym wykończeniem bardzo dobrze sprawdzą się we wnętrzach, w których będą poddawane działaniu wody. Są bowiem odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości w porównaniu np. ze ścianą pomalowaną farbą.

W połączeniu z jasnym, rozproszonym światłem pełne blasku płytki czerwone wykończone w wysokim połysku mogą stanowić ozdobę wnętrza. Jeśli natomiast wybierzesz kafle w jasnym kolorze, możesz optycznie nieco powiększyć pomieszczenie.

Płytki czerwone matowe

Matowe płytki czerwone to doskonały wybór do każdego rodzaju wnętrza, jednak wyjątkowo dobrze sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Ciepły, ceglasty kolor sprawi bowiem, że wyda się ono cieplejsze i przytulne.

Niepolerowane płytki czerwone to także dobre rozwiązanie do łazienki. Możesz nimi wyłożyć zarówno ściany, jak i podłogi – także w strefie prysznicowej. Pamiętaj jednak, żeby na posadzki wybrać płytki o dodatkowych parametrach antypoślizgowych. Dzięki temu zapewnisz sobie odpowiednie bezpieczeństwo i zmniejszysz ryzyko poślizgnięcia się.

Płytka czerwona

Płytki czerwone są ponadczasowym wyborem. Mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjną cegłę, są także od niej znacznie łatwiejsze w czyszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz także barwne dekory, którymi możesz urozmaicić wystrój wnętrz.

Za unikatowym charakterem kolekcji płytek czerwonych stoi specjalnie powołany TU_kolektyw, czyli zespół projektantów i architektów, którzy czuwają nad każdym etapem powstawania płytek.

Płytka czerwona połysk

Pełne elegancji płytki czerwone błyszczące to z pewnością dobre rozwiązanie do salonu w stylu glamour. Będą się doskonale komponować z ciemnymi, ciężkimi meblami. Bardzo dobrze sprawdzą się również ze złotymi dodatkami, których blask dodatkowo podkreślą.

Jeśli zastanawiasz się, czy płytki czerwone wykończone w wysokim połysku sprawdzą się tylko w stylach pełnych elegancji, odpowiedź jest prosta – absolutnie nie! Możesz się zdecydować na styl industrialny czy nowoczesny. Płytki inspirowane surową cegłą pasują idealnie do tego rodzaju aranżacji.

Płytka czerwona matowa

Matowe płytki czerwone, które wpadają w ciemnoróżowy kolor, to doskonały wybór do sypialni. Ta romantyczna i jednocześnie intrygująca barwa będzie sprzyjać atmosferze relaksu, która w pomieszczeniu do spania jest absolutnie konieczna.

Jeśli nadal nie wiesz, jakie płytki czerwone wybrać, możesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanego architekta. Z pewnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie, które sprawi, że Twoja aranżacja będzie spełniała wszystkie Twoje wymagania.