Płytki ceramiczne kremowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 14 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kremowe

Spektakularna metamorfoza mieszkania czy domu nie jest rozwiązaniem, które przekona wszystkich. Czasem warto jednak zdecydować się na większe zmiany aranżacyjne, takie jak zastąpienie klasycznej bieli lub niemodnych już barw ponadczasowym kolorem, np. płytkami kremowymi.

Płytki kremowe sprawdzą się w każdej aranżacji. Są bowiem idealnym kompromisem między standardową bielą a bardziej wyrazistymi szarościami i beżami. Delikatny kremowy kolor z pewnością będzie doskonałym tłem dla mebli i dodatków.

Płytki kremowe połysk

Błyszczące płytki kremowe to najlepsze rozwiązanie do delikatnego rozświetlenia i optycznego powiększenia wnętrza. Jasna barwa i połyskująca powierzchnia w połączeniu ze sztucznym lub słonecznym światłem zapewni niezwykły efekt wizualny w każdym pomieszczeniu.

Jasne płytki kremowe sprawdzą się w każdego rodzaju wnętrzu, nawet takim, jak kuchnia czy łazienka. Płytki nie tylko wyglądają efektownie, ale są też łatwe do utrzymania w czystości.

Płytki kremowe matowe

Jeśli błyszczące płytki kremowe to nie jest rozwiązanie, które będzie pasować do Twojego wnętrza, możesz się zdecydować na matowe kafelki. To znacznie bardziej subtelna propozycja, która nie odbija światła i sprawia, że kolor wydaje się subtelniejszy.

Matowe płytki kremowe to bardzo dobry wybór do aranżacji utrzymanych w stylach klasycznym i romantycznym. Będą bardzo dobrze współgrać z pastelami i jasnymi kolorami, tworząc pełną harmonii i elegancji kompozycję.

Płytka kremowa

Subtelne płytki kremowe to dobre uzupełnienie nawet najbardziej barwnych aranżacji. Jeśli decydujesz się na meble i dodatki w zdecydowanych, wyrazistych kolorach, wykorzystaj jasne płytki jako kontrast. Możesz także wybrać kafelki o niejednolitym kolorze, wzbogacone barwnymi dekorami.

Aby nasze płytki kremowe były absolutnie niepowtarzalne i dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe, powołaliśmy TU_kolektyw, który jest odpowiedzialny za każdy etap projektu. Nasi architekci i projektanci czuwają nad nim już od samej koncepcji, aż po ostateczny efekt w postaci gotowej płytki.

Płytka kremowa połysk

Błyszcząca płytka kremowa wykończona w wysokim połysku będzie wyglądać zjawiskowo na ścianach w eleganckim salonie. Jeśli chcesz, aby kafelki były niejednolite, ale aby kremowy kolor nadal był wiodący, możesz wybrać wersję płytek z delikatnymi dekorami, które urozmaicą aranżację.

Płytki kremowe o błyszczącej powierzchni to także dobre rozwiązanie do sypialni. Jasny i ciepły kolor na ścianach pomoże Ci stworzyć atmosferę, która będzie sprzyjać wypoczynkowi.

Płytka kremowa matowa

Matowe płytki kremowe mają jeszcze jedną zaletę. Można układać je nie tylko na ścianach, ale też na podłogach, dzięki czemu stworzysz prawdziwie harmonijną aranżację. Pamiętaj jednak, aby na podłogach układać tylko płytki, które posiadają dodatkowe właściwości antypoślizgowe.

Czy masz już pomysł na wykorzystanie naszych płytek kremowych w wymarzonej aranżacji? Jeśli wiesz, że ten kolor to Twój wybór, ale nie wiesz, na które konkretnie kafelki się zdecydować, poproś o pomoc doświadczonego architekta.