Płytki ceramiczne do kuchni brązowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 33 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne brązowe

Sercem każdego domu i mieszkania jest kuchnia. To pomieszczenie, w którym nie tylko spędzasz wspólnie z rodziną czas na gotowaniu, ale też na wspólnych posiłkach. Warto więc zadbać, aby przestrzeń ta była funkcjonalna i estetyczna. Osiągniesz to z łatwością z naszymi płytkami kuchennymi brązowymi.

Płytki kuchenne brązowe to ponadczasowy wybór. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kolor inspirowany drewnem, czy może na jasny brąz, który wpada w beż, kafelki te będą pasować do wielu różnych aranżacji.

Płytki kuchenne brązowe połysk

Błyszczące płytki kuchenne brązowe to doskonały wybór do niewielkiej kuchni. Połączenie kafelków wykończonych w wysokim połysku oraz jasnego oświetlenia punktowego sprawi, że wnętrze będzie wyglądało na większe.. Warto dodatkowo wybrać płytki o jaśniejszym odcieniu brązu.

Płytki kuchenne brązowe to także pomysł na idealną aranżację do kuchni, która jest połączona z salonem i jadalnią. To niezwykle eleganckie rozwiązanie: takie kafelki będą wyglądać zjawiskowo ścianach całego pomieszczenia.

Płytki kuchenne brązowe matowe

Jeśli nie jesteś przekonany do błyszczących kafelków, możesz wybrać płytki kuchenne brązowe wykończone w macie. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, którym warto dodać przytulności

Płytki kuchenne brązowe matowe są także wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem do kuchni, gdyż na niepolerowanej powierzchni zacieki oraz zabrudzenia są niemal niewidoczne. Te kafelki także łatwo utrzymać w czystości, wystarczy bowiem kilka pociągnięć ściereczką, aby znów wyglądały jak nowe.

Płytka kuchenna brązowa

Płytki kuchenne brązowe to nie tylko zjawiskowe, inspirowane naturalnymi kolorami drewna i wzorami jego słojów kafelki. To także płytki ozdobione kolorowymi wzorami oraz piękne dekory. Dzięki tej bogatej ofercie możesz stworzyć niezwykłą aranżację.

Nad projektami czuwa specjalnie powołany zespół TU_kolektyw, w którego skład wchodzą najlepsi projektanci i architekci. Dbają oni, aby płytki kuchenne brązowe były niepowtarzalne i wykonane z dbałością o każdy detal.

Płytka kuchenna brązowa połysk

Subtelny blask płytek kuchennych brązowych idealnie pasuje do kuchni urządzonej w stylu klasycznym. Inspirowane drewnem kafelki podkreślą bowiem design mebli wykonanych z tego materiału, które w stylu tradycyjnym są niezwykle popularne.

Płytki kuchenne brązowe wykończone w wysokim połysku staną się także bardzo dobrą bazą dla kuchni urządzonej w stylu industrialnym. Inspirowane drewnem kafelki będą się świetnie prezentować w połączeniu z surowymi meblami, czernią, miedzią i srebrem.

Płytka kuchenne brązowa matowa

Matowe płytki kuchenne brązowe mają jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę. Dzięki niepolerowanej powierzchni można ich użyć nie tylko do wyłożenia ścian, ale też podłóg. Musisz jednak pamiętać, aby na podłogi zawsze wybierać kafelki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Przejrzałeś dokładnie naszą ofertę, ale nadal nie wiesz, które płytki kuchenne brązowe będą najodpowiedniejsze dla Twojej wymarzonej aranżacji? Możesz poprosić o pomoc wykwalifikowanego architekta, który z pewnością Ci doradzi i odpowie na wszystkie Twoje pytania.