Płytki ceramiczne do kuchni czarne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 29 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne czarne

Kuchnia jest sercem każdego domu. Niezależnie od tego, czy jest to osobne pomieszczenie, czy może połączone z salonem bądź jadalnią – spędzamy tam bardzo dużo czasu na przygotowywaniu oraz spożywaniu posiłków. Warto więc zadbać, aby była nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. Sprawdź naszą ofertę płytek kuchennych czarnych i stwórz wystrój marzeń.

Płytki kuchenne czarne na pierwszy rzut oka wydają się niezwykle ekstrawaganckim pomysłem. Nic bardziej mylnego! Ten sposób aranżacji kuchni jest coraz popularniejszy i sprawdza się zarówno w pomieszczeniach urządzonych klasycznie, jak i nowocześnie.

Płytki kuchenne czarne połysk

Olśniewająco błyszcząca powierzchnia płytek kuchennych czarnych jest doskonałym wyborem do kuchni połączonej aneksem z powierzchnią salonu. Takimi płytkami możesz bowiem wyłożyć nie tylko ściany w miejscu, gdzie przygotowujesz posiłki, ale również w całym salonie.

Pytki kuchenne czarne w wysokim połysku bardzo dobrze sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Ich odbijająca światło powierzchnia sprawi, że wnętrze wyda się większe. Warto je połączyć z oświetleniem punktowym, które dodatkowo spotęguje ten efekt.

Płytki kuchenne czarne matowe

Jeśli chcesz urządzić przestronną kuchnię, warto się zdecydować na płytki kuchenne czarne w matowym wykończeniu. Przygaszona czerń, w niektórych odcieniach wpadająca w szarość, będzie idealnym rozwiązaniem do sporych wnętrz.

Płytkami kuchennymi czarnymi matowymi możesz wyłożyć zarówno ściany, jak i podłogi. Pamiętaj jednak, że aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się, warto użyć na podłogach płytek o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Płytka kuchenna czarna

Płytki kuchenne czarne nie muszą być jednokolorowe. Jeśli monochromatyczny wystrój wnętrz nie jest tym, na co chcesz się zdecydować, zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz także zdobione kafelki oraz dekory.

Wybieraj swobodnie spośród interesujących Cię, niezwykle oryginalnych wzorów. Płytki kuchenne czarne zostały bowiem zaprojektowane przez naszych projektantów z niebywałą pieczołowitością, a inspiracją do ich powstania były podróże oraz odczucia artystów.

Płytka kuchenna czarna połysk

Polerowane płytki kuchenne czarne w wysokim połysku to nie tylko estetyczny, ale też niebywale funkcjonalny wybór. Doskonale sprawdzą się nie tylko na ścianach w przejściu między kuchnią a salonem, ale też w strefach mokrych i roboczych.

Warto ułożyć płytki kuchenne czarne wykończone w wysokim połysku nad powierzchnią blatów roboczych oraz w okolicy zlewu. Ciemny kolor sprawi, że zabrudzenia i zacieki będą niemal niewidoczne, a polerowana powierzchnia gwarantuje łatwość w czyszczeniu.

Płytka kuchenna czarna matowa

Niepolerowane płytki kuchenne czarne w matowym wykończeniu sprawdzą się nie tylko na całej powierzchni ścian w kuchni, ale także podłóg. Na niepolerowanej powierzchni nie widać zacieków ani zabrudzeń, jest to więc wybór równie estetyczny, co funkcjonalny. Warto jednak zastosować te kafelki do aranżacji w stylu nowoczesnym.

Nie wiesz, na które płytki kuchenne czarne się zdecydować? Sprawdź naszą bogatą ofertę i dopasuj je do wymarzonej aranżacji. W razie potrzeby możesz skonsultować swój wybór z architektem, który doradzi najlepsze rozwiązanie.