Płytki ceramiczne do kuchni fioletowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 2 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne fioletowe

Kuchnia jest przestrzenią, w której spędzasz czas nie tylko samemu, przygotowując posiłki, ale także z rodziną i przyjaciółmi. Pomieszczenie to powinno być więc nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Z naszymi płytkami kuchennymi fioletowym z pewnością się takie stanie.

Płytki kuchenne fioletowe to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w małej, jak i większej kuchni. Bogata paleta kolorów pozwoli Ci wybierać między niezwykle jasnymi odcieniami wpadającymi w róż i ciemnym fioletem, któremu blisko do eleganckiej czerni.

Płytki kuchenne fioletowe połysk

Pełne subtelnego blasku płytki kuchenne fioletowe pozwalają na zaaranżowanie w doskonałym stylu nawet bardzo małej kuchni. Wystarczy, że wybierzesz kafelki, których odcień jest jaśniejszy, a one w połączeniu z rozproszonym światłem dadzą efekt optycznego powiększenia przestrzeni.

Płytki kuchenne fioletowe to także rozwiązanie, które sprawdzi się w kuchni połączonej z salonem. Są one wyjątkowo eleganckie, dlatego możesz wyłożyć nimi ściany nie tylko w przestrzeni kuchennej, ale także tej dziennej.

Płytki kuchenne fioletowe matowe

Jeśli nie przekonują Cię błyszczące płytki kuchenne fioletowe, ale jesteś zdecydowany na ten kolor, możesz wybrać kafelki wykończone w macie. Ich odcień będzie nieco mniej intensywny, dzięki czemu sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w bardziej stonowanych barwach.

Płytki kuchenne fioletowe to także bardzo dobry wybór do wyjątkowo dużych kuchni. Dzięki tej barwie wnętrze będzie się wydawać znacznie bardziej przytulne.

Płytka kuchenna fioletowa

Nasz oferta płytek kuchennych fioletowych jest wyjątkowo różnorodna. Znajdziesz w niej bowiem nie tylko kafelki jednokolorowe, ale też ogromny wybór płytek z wielokolorowymi zdobieniami, a także dekory, którymi z powodzeniem zastąpisz dodatkowe ozdoby.

Aby płytki kuchenne fioletowe były absolutnie niepowtarzalne, do ich zaprojektowania powołaliśmy zespół TU_kolektyw, w którego skład wchodzą projektanci oraz architekci. Czuwają nad całym procesem powstawania płytek, od koncepcji, aż po ostateczny efekt.

Płytka kuchenna fioletowa połysk

Płytki kuchenne fioletowe o błyszczącym wykończeniu sprawdzą się bardzo dobrze w różnego rodzaju stylach aranżacyjnych. Niezależnie od tego, czy marzy Ci się kuchnia urządzona w sposób klasyczny, czy bardziej nowoczesny lub industrialny, dzięki dużej liczbie odcieni dobierzesz kafelki idealne do każdego wnętrza.

Błyszczące płytki kuchenne fioletowe są nie tylko estetyczne, ale też niezwykle funkcjonalne. Ich powierzchnia sprawia bowiem, że w razie zabrudzenia łatwo jest je wyczyścić.

Płytka kuchenna fioletowa matowa

Matowe płytki kuchenne fioletowe mają także jedną istotną zaletę – dzięki nim można skomponować wyjątkowo harmonijne wnętrze. Niepolerowana powierzchnia pozwala je układać zarówno na ścianach, jak i podłogach. Pamiętaj jednak, aby na podłogę wybrać płytki, które posiadają dodatkowe właściwości antypoślizgowe.

Wiesz już, które płytki kuchenne fioletowe wybrać? Jeśli trudno Ci zdecydować, jaki wybór będzie najlepszy do Twojej wymarzonej aranżacji, możesz poprosić o pomoc wykwalifikowanego architekta. Z pewnością podsunie Ci najlepsze rozwiązanie.