Płytki ceramiczne do kuchni grafitowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 21 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne grafitowe

Kuchnia to bardzo często serce domu. Jest miejscem, w którym nie tylko przygotowujesz posiłki, ale też spędzasz czas z rodziną na ich wspólnym spożywaniu. Właśnie dlatego ta przestrzeń powinna być urządzona w sposób nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Sprawdź naszą ofertę płytek kuchennych grafitowych i zaprojektuj wspaniałe wnętrze.

W naszej ofercie płytek kuchennych grafitowych znajduje się wiele wariantów tego koloru. To barwa modna, pasująca do wielu rodzajów aranżacji, zarówno klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych i awangardowych.

Płytki kuchenne grafitowe połysk

Jeśli zastanawiasz się, czy płytki kuchenne grafitowe wykończone w wysokim połysku to dobre rozwiązanie na ściany Twojej kuchni, koniecznie weź je pod uwagę! Wspaniale odbijająca światło powierzchnia sprawi, że nawet najmniejsza kuchnia będzie się wydawać większa. Duże pomieszczenie zostanie natomiast dodatkowo rozświetlone.

Błyszczące płytki kuchenne grafitowe doskonale sprawdzą się także w kuchni połączonej aneksem kuchennym z salonem. Możesz nimi wyłożyć całą przestrzeń dzienną, gdyż są wyjątkowo eleganckie!

Płytki kuchenne grafitowe matowe

Matowe wykończenie płytek kuchennych grafitowych doskonale wzbogaci wystrój dużej kuchni. Przygaszony kolor sprawi, że przestrzeń będzie mniej przytłaczająca, a co za tym idzie, bardziej przytulna.

Płytki kuchenne grafitowe w matowym wykończeniu mają także jeszcze jedną zaletę. Można je bowiem kłaść zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Pamiętaj jednak, żeby na podłogi wybierać kafelki z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko poślizgnięcia się.

Płytka kuchenna grafitowa

Płytki kuchenne grafitowe mogą się wydawać dobrym pomysłem jedynie do wystroju kuchni monochromatycznej. Nic bardziej mylnego! W naszej ofercie znajdują się także płytki o kolorowych wzorach i dekorach, które urozmaicą każde wnętrze.

Podróże oraz obserwacje świata naszych projektantów oraz architektów zaowocowały niepowtarzalnymi kolekcjami. Również płytki kuchenne grafitowe są efektem ich inspiracji.

Płytka kuchenna grafitowa połysk

Błyszczące płytki kuchenne grafitowe z wielobarwnymi dekorami to idealne rozwiązanie do niewielkiej kuchni. Oprócz optycznego powiększenia przestrzeni zyskasz bowiem także możliwość rezygnacji z dodatków. Z powodzeniem mogą je zastąpić zdobione dekorami kafelki.

Nie należy również zapominać o funkcjonalnym aspekcie użycia płytek kuchennych grafitowych w wysokim połysku. Dzięki polerowanej powierzchni powstałe zacieki oraz zabrudzenia są niemal niewidoczne. Bardzo łatwo jest je także zetrzeć ściereczką.

Płytka kuchenna grafitowa matowa

Matowe płytki kuchenne grafitowe doskonale sprawdzą się na ścianach i podłogach w części roboczej Twojej kuchni. Na matowej powierzchni nie są widoczne zacieki oraz zabrudzenia, co sprawia, że to wyjątkowo praktyczny wybór.

Jeśli zastanawiasz się, który wariant płytek kuchennych grafitowych jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz te, które najlepiej pasują do wybranej przez Ciebie aranżacji. Możesz także skorzystać z pomocy wykwalifikowanego architekta.