Płytki ceramiczne do kuchni granatowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 4 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne granatowe

Kuchnia jest miejscem, które powinno być funkcjonalne oraz estetyczne. Nie tylko bowiem przyrządzamy w niej posiłki, ale też często spędzamy w niej wiele czasu. Warto więc, aby była ładnie urządzona i cieszyła oko. Sprawdź naszą ofertę płytek kuchennych granatowych.

Płytki kuchenne granatowe to doskonały wybór ze względu na niezliczoną liczbę odcieni, które znajdują się w naszej ofercie. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić jaśniejszą kuchnię, czy może jednak wolisz barwy zbliżone do czerni, z pewnością znajdziesz w niej kolor idealny dla siebie.

Płytki kuchenne granatowe połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek kuchennych granatowych będzie wyglądać luksusowo i elegancko. Warto więc wybrać ją do aneksu kuchennego połączonego z salonem. Tymi płytkami możesz bowiem wyłożyć nie tylko część kuchenną, ale też cały salon!

Warto zwrócić także uwagę na praktyczny aspekt zastosowania płytek kuchennych granatowych. Na ciemnym kolorze zabrudzenia i zacieki będą niemal niewidoczne, nawet na błyszczącej powierzchni. Dlatego możesz nimi wyłożyć np. ściany kuchni w pobliżu zlewu i blatów roboczych.

Płytki kuchenne granatowe matowe

Niepolerowane płytki kuchenne granatowe są dobrym rozwiązaniem zarówno na powierzchnie ścian, jak i podłóg. Ze względu na matowe wykończenie są nieco mniej śliskie niż ich polerowane odpowiedniki, jednak aby mieć pewność, że ryzyko poślizgnięcia się jest jak najniższe, wybierz opcję o specjalnych właściwościach antypoślizgowych.

Płytki kuchenne granatowe o matowym wykończeniu wydają się ciemniejsze dzięki temu, że nie odbijają światła. Przede wszystkim nadają się więc do dużych powierzchni kuchni oraz do kuchni połączonych z jadalnią bądź salonem.

Płytka kuchenna granatowa

Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoja kuchnia była wyłożona płytkami kuchennymi granatowymi w jednolitym kolorze, czy może jednak wolisz wersję ze wzorami i dekorami, w naszej ofercie znajdziesz płytki idealnie dopasowane do Twojego gustu.

Wzorzyste dekory płytek kuchennych granatowych to efekt pracy projektantów, którzy czerpią inspirację z otaczającego ich świata oraz swoich dalekich podróży. Przenieś więc kawałek egzotyki do swojej kuchni dzięki naszym kafelkom!

Płytka kuchenna granatowa połysk

Eleganckie wykończenie płytek kuchennych granatowych w wysokim połysku to idealnie rozwiązanie do niewielkich wnętrz. Jeśli połączysz je z padającym na ściany oświetleniem, otrzymasz efekt złudzenia optycznego, dzięki któremu pomieszczenie będzie się wydawać większe niż w rzeczywistości.

Wzorzyste płytki kuchenne granatowe w połysku mogą także z powodzeniem zastąpić dodatkowe ozdoby. Kolorowe dekory umieszczone na tle różnych odcieni niebieskiego będą się doskonale komponować z wieloma stylami, zarówno klasycznymi, jak i bardziej nowoczesnymi.

Płytka kuchenna granatowa matowa

Matowa powierzchnia płytek kuchennych granatowych to wybór także funkcjonalny. Niepolerowana powierzchnia sprawia, że zabrudzenia oraz ślady wody są niemal niewidoczne, a same płytki są niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Jeśli zastanawiasz się, która opcja płytek kuchennych granatowych najlepiej spełni Twoje oczekiwania, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą oraz specyfikacjami. Z pewnością znajdziesz płytki, które będą idealnie pasować do Twoich potrzeb oraz gustu!