Płytki ceramiczne do kuchni kremowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 12 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne kremowe

Kuchnia to serce domu – miejsce, w którym spędzasz bardzo dużo czasu, zarówno samodzielnie, jak i z rodziną oraz przyjaciółmi, podczas wspólnego przygotowywania posiłków. Warto więc zadbać o to, aby ta przestrzeń była zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Pomogą w tym płytki kuchenne kremowe.

Płytki kuchenne kremowe wydają się nieoczywistym wyborem do kuchni, pomieszczenia, które w całości jest przestrzenią roboczą. Na szczęście powierzchnię płytek łatwo utrzymać w czystości.

Płytki kuchenne kremowe połysk

Pełne subtelnego blasku płytki kuchenne kremowe wykończone w wysokim połysku są doskonałym rozwiązaniem do kuchni, która jest połączona z salonem. Ta elegancka propozycja sprawdza się bowiem świetnie w całej tej przestrzeni.

Stworzenie harmonijnego wystroju wnętrz dzięki płytkom kuchennym kremowym jest możliwe. Jasny, lecz nie biały kolor, będzie się bardzo dobrze komponował z meblami kuchennymi i salonowymi zarówno o zbliżonej barwie, jak i tymi znacznie ciemniejszymi.

Płytki kuchenne kremowe matowe

Jeśli błyszcząca propozycja płytek kuchennych kremowych nie przemawia do Ciebie i nie będzie się idealnie komponować z całą aranżacją, a jednak ta barwa Ci się podoba, możesz wybrać wersję niepolerowaną, matową.

Matowa powierzchnia płytek kuchennych kremowych sprawia, że sam kolor staje się nieco bardziej przygaszony i ciepły. Dlatego też ta propozycja będzie idealna do większych kuchni, w których warto nieco ocieplić wnętrze.

Płytka kuchenna kremowa

Subtelne płytki kuchenne kremowe pozwolą Ci zaaranżować kuchnię w nieskazitelny, pełny delikatnego koloru sposób. Jeśli jednak jednokolorowe kafelki nie pasują do Twojej wymarzonej aranżacji, możesz wybrać płytki, które mają kremowy kolor, ale dodatkowo są ozdobione barwnymi wzorami.

Za niepowtarzalnością i doskonałą jakością płytek kuchennych kremowych stoi specjalnie powołany zespół TU_kolektyw, składający się z architektów i projektantów. To ich zadaniem jest czuwanie nad całym etapem produkcji.

Płytka kuchenna kremowa połysk

Połyskujące płytki kuchenne kremowe to nie tylko estetyczny, ale też funkcjonalny wybór, dlatego też są bardzo dobrym rozwiązaniem do przestrzeni roboczej w okolicach szafek kuchennych i zlewu. Są bowiem łatwe w czyszczeniu.

Płytki kuchenne kremowe wykończone w wysokim połysku, które są dodatkowo dekorowane, mogą z powodzeniem zastąpić ozdobne elementy wyposażenia, dzięki czemu wystrój kuchni będzie bardziej oszczędny, a jednocześnie nie straci na elegancji i uroku.

Płytka kuchenna kremowa matowa

Matowe płytki kuchenne kremowe mają jeszcze jedną istotną zaletę. Można nimi bowiem wyłożyć nie tylko ściany, ale też podłogi w całej przestrzeni. Niepolerowana powierzchnia i dodatkowe właściwości antypoślizgowe sprawiają, że ten wybór jest bezpieczny.

Masz już swój typ wśród naszej oferty płytek kuchennych kremowych, a może nadal wahasz się nad kilkoma opcjami? Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego architekta, który z pewnością podpowie Ci najlepsze rozwiązanie do Twojej aranżacji.