Płytki ceramiczne do kuchni pomarańczowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 1 kolekcja

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne pomarańczowe

Metamorfoza kuchni to nie lada wyzwanie – tę przestrzeń należy bowiem zaprojektować tak, aby była funkcjonalna, a jednocześnie estetyczna. Spędzamy tam przecież dużo czasu na codziennym przygotowywaniu posiłków. W stworzeniu nowej aranżacji z pewnością pomogą Ci piękne płytki kuchenne pomarańczowe.

Płytki kuchenne pomarańczowe to wybór niezwykle interesujący – ten kolor wykracza poza standardowe barwy kafelków używanych w takich wnętrzach jak kuchnia. Pozwoli Ci więc stworzyć oryginalną i przyciągającą wzrok aranżację.

Płytki kuchenne pomarańczowe połysk

Pełne blasku płytki kuchenne pomarańczowe doskonale sprawdzą się w strefie roboczej, w której znajdują się zlew oraz blaty, na których przygotowujesz posiłki.

Płytki kuchenne pomarańczowe wykończone w połysku są nie tylko funkcjonalne, ale też eleganckie. Będą bardzo dobrze wyglądać w dużej przestrzeni kuchni połączonej z jadalnią lub salonem.

Płytki kuchenne pomarańczowe matowe

Matowe płytki kuchenne pomarańczowe to rozwiązanie, które warto zastosować zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach. Jasny, radosny kolor sprawi, że wnętrze będzie wyglądać na znacznie większe, natomiast niepolerowana powierzchnia nieco przygasi kolor i sprawi, że kuchnia będzie się wydawać znacznie bardziej przytulna.

Matowe płytki kuchenne pomarańczowe to także dobre rozwiązanie aranżacyjne do stworzenia kuchni w stylu nieco bardziej klasycznym – będą się doskonale komponować z pastelowymi i jasnymi meblami.

Płytka kuchenna pomarańczowa

W naszej ofercie płytek kuchennych pomarańczowych znajdziesz nie tylko jednokolorowe płytki, których barwa waha się od ciemnożółtego aż po odcień jasnej cegły. Są w niej także kafelki z dekorami i zdobieniami, dzięki którym stworzysz barwną aranżację bez użycia dodatkowych ozdób.

Nad projektem i wykonaniem płytek kuchennych pomarańczowych czuwa specjalnie powołany zespół TU_kolektyw. Wchodzący w jego skład architekci i projektanci są odpowiedzialni za każdy etap powstawania kafelków – od samej koncepcji aż do efektów końcowych.

Płytka kuchenna pomarańczowa połysk

Połyskujące płytki kuchenne pomarańczowe mogą z powodzeniem stanowić punkt wyjścia do tworzenia eleganckich aranżacji, jak np. ta w stylu glamour. Błyszczące płytki ułożone na ścianach będą doskonale kontrastować z ciemnymi meblami, które są charakterystyczne dla tego stylu.

Nie oznacza to jednak, że płytki kuchenne pomarańczowe wykończone w wysokim połysku nie sprawdzą się w nowoczesnych rodzajach aranżacji. Mogą bowiem stanowić ich ozdobne uzupełnienie – wystarczy wyłożyć je tylko na niektórych ścianach, w połączeniu z płytkami matowymi.

Płytka kuchenna pomarańczowa matowa

Matowe płytki kuchenne pomarańczowe mają jeszcze jedną istotną zaletę. Można nimi bowiem wykładać nie tylko ściany, ale też podłogi. Należy jedynie pamiętać, że muszą posiadać dodatkowe właściwości antypoślizgowe, aby zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku.

Wiesz już, jakie płytki kuchenne pomarańczowe będą idealne do Twojej aranżacji? Jeśli nie, nie wahaj się poprosić o radę wykwalifikowanego architekta. Z jego pomocą z pewnością dobierzesz kafelki, które upiększą Twoją kuchnię.