Płytki ceramiczne do kuchni różowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 5 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne różowe

Kuchnia jest niezwykle ważnym miejscem w każdym domu. Stanowi wręcz jego serce. To tu przyrządzamy posiłki i spożywamy je w rodzinnym gronie. Warto więc zadbać, aby ta przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. Pomogą Ci w tym płytki kuchenne różowe z naszej oferty!

Płytki kuchenne różowe to wybór, który tylko z pozoru wydaje się nieco ekstrawagancki. W połączeniu z innymi, bardziej zdecydowanymi barwami pozwoli stworzyć niepowtarzalną i niezwykle gustowną aranżację.

Płytki kuchenne różowe połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek kuchennych różowych idealnie sprawdzi się do wyłożenia ścian w niewielkiej kuchni. Jasny, bladoróżowy kolor kafelków będzie bardzo dobrze współgrał z punktowym oświetleniem. Dzięki takiemu połączeniu optycznie powiększysz wnętrze swojej kuchni.

Płytki kuchenne różowe wykończone w wysokim połysku będą także odpowiednie do aranżacji kuchni połączonej aneksem z jadalnią lub salonem. To elegancka propozycja, która będzie bardzo dobrze wyglądać w całym pomieszczeniu.

Płytki kuchenne różowe matowe

Jeśli wydaje Ci się, że błyszczące płytki kuchenne różowe są nieco za bardzo ekstrawaganckie, możesz wybrać ich matowy odpowiednik. Kolor będzie bardziej przygaszony, a co za tym idzie, cała aranżacja zyska nieco spokojniejszy charakter.

Matowe płytki kuchenne różowe to dobry wybór przede wszystkim do dużych pomieszczeń, które nie wymagają optycznego powiększenia. Niepolerowana powierzchnia kafelków nie odbija bowiem światła, dzięki czemu nieco ociepla wnętrze wizualnie.

Płytka kuchenna różowa

Płytki kuchenne różowe mogą być ciekawym elementem aranżacji. Mogą również być jej samodzielną podstawą. Warto też się zastanowić, czy najlepszym rozwiązaniem aranżacyjnym nie będą kafelki ze zdobieniami i dekory o tej barwie.

Zespół TU_Kolektyw, w którego skład wchodzą projektanci i architekci, dołożył wszelkich starań, aby płytki kuchenne różowe były jak najpiękniejsze oraz oryginalne – inspiracją do ich stworzenia były własne doświadczenia członków zespołu i ich podróże.

Płytka kuchenna różowa połysk

Płytki kuchenne różowe wykończone w wysokim połysku najlepiej wyglądają w aranżacji, która jest połączeniem kilku kolorów. Z pewnością bardzo dobrze będą się komponować z butelkową zielenią, a także z delikatnymi szarościami.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że płytki kuchenne różowe błyszczące są nie tylko niezwykle eleganckie, ale też funkcjonalne. Na ich powierzchni niemal nie widać zabrudzeń i zacieków, a ich czyszczenie jest niezwykle proste – wystarczy kilka pociągnięć wilgotną ściereczką.

Płytka kuchenna różowa matowa

Matowe płytki kuchenne różowe mają jeszcze jedną istotną zaletę. Można nimi bowiem wyłożyć nie tylko ściany, ale też podłogi. Pamiętaj jednak, że na podłogach powinny się znaleźć kafelki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Przejrzałeś naszą bogatą ofertę i nadal nie wiesz, które płytki kuchenne różowe najlepiej sprawdzą się w Twojej wymarzonej aranżacji? Możesz skorzystać z pomocy doświadczonego architekta, który podpowie Ci najlepsze rozwiązanie.