Płytki ceramiczne do kuchni szare

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 39 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne szare

Wybór płytek do kuchni to kompromis pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Z jednej strony powinny bowiem ukrywać zabrudzenia powstałe podczas gotowania, a z drugiej warto, aby komponowały się z wystrojem kuchni. Dobrym wyborem będą więc płytki kuchenne szare.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na kolorystykę swojej nowej kuchni bądź szykujesz metamorfozę starej, warto rozważyć płytki kuchenne szare. Ten modny i uniwersalny kolor będzie idealnym wyborem do każdego rodzaju aranżacji.

Płytki kuchenne szare połysk

Jeśli planujesz urządzić nowoczesną kuchnię, rozważ wybór płytek kuchennych szarych z połyskującym wykończeniem do wyłożenia ścian. To bardzo elegancka opcja, która świetnie sprawdzi się we wnętrzu kuchni połączonej z salonem – nie zaburzy wystroju stref wypoczynkowych.

Jest to także dobre rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Błyszcząca powierzchnia płytki będzie bardzo dobrze odbijać światło, dzięki czemu wnętrze nawet niewielkiej kuchni wyda się znacznie większe niż w rzeczywistości.

Płytki kuchenne szare matowe

Urządzenie industrialnej kuchni jest prostsze, niż Ci się wydaje. Świetnym początkiem takiej aranżacji będą płytki kuchenne szare w matowym wykończeniu, które przypominają surowy beton. To niezwykle modny sposób na wykończenie zarówno ścian, jak i podłóg.

Płytki kuchenne szare matowe będą się świetnie komponować z wystrojem dużego pomieszczenia. Wykończenie, które nie odbija światła, pozwoli Ci stworzyć efektowną aranżację o bardziej kameralnej atmosferze.

Płytka kuchenna szara

Kolor szary nie musi oznaczać tylko neutralnego wystroju wnętrza. Jeśli zdecydujesz się na płytki kuchenne szare, otworzy się przed Tobą niezwykle szeroka gama możliwości. W naszej ofercie znajdziesz bowiem nie tylko jednolite kafelki jednokolorowe.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na płytki kuchenne szare o wzorze marmuru. Są inspirowane tym szlachetnym kamieniem i idealnie naśladują jego oryginalny wzór przy zachowaniu wszystkich zalet ceramiki. Znajdziesz także płytki, których podstawą są szarości, ale w naszej ofercie posiadamy również projekty z barwnymi zdobieniami i dekorami.

Płytka kuchenna szara połysk

Pamiętaj, że błyszczące wykończenie płytek kuchennych szarych sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem przede wszystkim na ściany w kuchni. Jest to miejsce robocze, gdzie często zdarza się coś rozlać, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się. Dlatego też układanie ich na podłodze nie jest tak dobrym rozwiązaniem, jak wyłożenie nimi ścian.

Warto również pamiętać, że mimo iż na płytkach w wysokim połysku mogą być widoczne zacieki i zabrudzenia, są one niezwykle łatwe w czyszczeniu. Kilka pociągnięć ściereczką i brud znika!

Płytka kuchenna szara matowa

Matowe płytki kuchenne szare to świetne rozwiązanie na podłogi w każdej strefie kuchni. Ich niepolerowana powierzchnia sprawia, że trudniej się na nich poślizgnąć. Jednocześnie doskonale nadają się do wyłożenia przestrzeni łączącej kuchnię z salonem, gdyż ich matowe wykończenie sprawia, że wyglądają niezwykle elegancko.

Jeśli zastanawiasz się, którą opcję wybrać, rozważ, jakie powierzchnie planujesz wyłożyć płytkami kuchennymi szarymi. Postaw na funkcjonalność!