Płytki ceramiczne do kuchni wielokolorowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 21 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne wielokolorowe

Kuchnia to miejsce, które dla wielu z nas stanowi serce domu. Spędzamy tam dużo czasu na przygotowywaniu posiłków dla siebie i całej rodziny. Dlatego warto zadbać o to, aby ta przestrzeń była urządzona nie tylko w sposób praktyczny, ale też przyjemny dla oka. W tym celu wykorzystaj płytki kuchenne wielokolorowe.

Płytki kuchenne wielokolorowe to kompromis w sytuacji, w której nie możesz się zdecydować na jeden kolor bądź wszyscy domownicy nie są zgodni w kwestii jego wyboru. To także rozwiązanie, które pozwoli Ci ozdobić kuchnię bez użycia dodatkowych dekoracji.

Płytki kuchenne wielokolorowe połysk

Błyszczące płytki kuchenne wielokolorowe to niezwykle eleganckie rozwiązanie. Kafelki te sprawdzą się zarówno w osobnym pomieszczeniu kuchennym, jak i w aneksie, który jest połączony z salonem i jadalnią. Można nimi z powodzeniem wyłożyć całą przestrzeń.

Płytki kuchenne wielokolorowe wykończone w wysokim połysku sprawdzą się bardzo dobrze w małych kuchniach. W połączeniu z rozproszonym światłem pozwolą na optyczne powiększenie wnętrza.

Płytki kuchenne wielokolorowe matowe

Matowe płytki kuchenne wielokolorowe będą się doskonale prezentować w dużych pomieszczeniach, które nie wymagają dodatkowego efektu optycznego powiększenia.

Dzięki pastelowym barwom płytek kuchennych wielokolorowych wykończonych w macie możesz sprawić, że każde wnętrze będzie wyglądać przytulnie. Ich kolory są mniej intensywne.

Płytka kuchenna wielokolorowa

Płytki kuchenne wielokolorowe to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz zrezygnować z dodatkowych ozdób w przestrzeni kuchennej. Ogromna paleta wzorzystych płytek daje Ci praktycznie nieskończone możliwości. W ten sposób bez problemu idealnie dopasujesz kafelki do Twojej aranżacji.

Aby płytki kuchenne wielokolorowe były absolutnie niepowtarzalne, powołaliśmy zespół TU_kolektyw, w którego skład wchodzą architekci i projektanci. Czuwają oni zarówno nad projektem, jak i wykonaniem samych płytek.

Płytka kuchenna wielokolorowa połysk

Błyszczące płytki kuchenne wielokolorowe wykończone w wysokim połysku są nie tylko eleganckie, ale też funkcjonalne. Doskonale sprawdzą się w okolicy blatów roboczych.

Jeśli natomiast płytki kuchenne wielokolorowe zabrudzą się podczas gotowania, przywrócenie im nienagannej czystości jest wyjątkowo proste. Wystarczy szybkie pociągnięcie nawilżoną ściereczką, aby znów błyszczały jak nowe.

Płytka kuchenna wielokolorowa matowa

Matowe płytki kuchenne wielokolorowe pomogą Ci w stworzeniu wyjątkowo harmonijnej aranżacji, gdyż doskonale nadają się do wyłożenia nie tylko na ścianach, ale też na podłogach. Pamiętaj jednak, aby na podłodze zastosować te płytki, które mają dodatkowe właściwości antypoślizgowe!

Nadal nie wiesz, na które płytki kuchenne wielokolorowe się zdecydować? Poproś o pomoc wykwalifikowanego architekta, który pomoże Ci dopasować wymarzone kafelki do aranżacji Twojego wnętrza.