Płytki ceramiczne do kuchni zielone

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 21 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne zielone

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu – gotowanie jest bowiem dla wielu nie tylko koniecznością, ale też przyjemnością i relaksującym zajęciem. Jeśli pomieszczenie to jest połączone z jadalnią, spożywamy tam także wspólne posiłki. Warto więc zadbać, aby kuchnia była jak najbardziej estetyczna. Zaaranżuj jej wnętrze z naszymi płytkami kuchennymi zielonymi.

Płytki kuchenne zielone to interesujące rozwiązanie. Ten kolor kojarzy się z relaksem, jednak w odpowiednim odcieniu może także pobudzać i zwiększać kreatywność. Paleta odcieni zieleni jest nieograniczona!

Płytki kuchenne zielone połysk

Pełne połysku płytki kuchenne zielone to świetne rozwiązanie do wyłożenia ścian kuchni, niezależnie od tego, czy jest ona osobnym pomieszczeniem, czy może to aneks połączony z salonem. Błyszcząca powierzchnia płytek będzie odbijać światło, dzięki czemu wnętrze zyska na elegancji.

Płytki kuchenne zielone w połyskującym wykończeniu sprawdzą się przede wszystkim na ścianach, które są odpowiednio oświetlone, np. lampkami punktowymi. Będą tworzyć ciekawe efekty wizualne, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na płytki ozdobione kolorowymi dekorami.

Płytki kuchenne zielone matowe

Matowe wykończenie płytek kuchennych zielonych sprawia, że są one niezwykle eleganckie. Jeśli wybierzesz ciemnozielony odcień płytek, który wręcz wpada w szarość, uzyskasz efekt wnętrza glamour.

Matowa powierzchnia nie odbija światła, dlatego też płytki kuchenne zielone w tym wykończeniu to rozwiązanie dobre przede wszystkim do dużych wnętrz. Takie płytki sprawdzą się w przestronnych oddzielnych kuchniach bądź w aneksach połączonych ze sporym salonem.

Płytka kuchenna zielona

W naszej ofercie znajdziesz płytki kuchenne zielone w każdym odcieniu. Są wśród nich zarówno jasnozielone, wręcz miętowe płytki do aranżacji w stylu boho, jak i ciemnozielone płytki, które zestawisz w kuchni skandynawskiej z białymi meblami.

Płytki kuchenne zielone będą ozdobą samą w sobie, jednak wersje kafelków ze złotymi bądź kolorowymi dekorami to równie świetne rozwiązanie na ściany.

Płytka kuchenna zielona połysk

Błyszczące wykończenie płytek kuchennych zielonych powoduje, że są one niezwykle łatwe w czyszczeniu. Bardzo starannie wypolerowana powierzchnia sprawia, że wystarczy jedynie kilka pociągnięć ściereczką, aby cieszyć się ich blaskiem.

Zielone płytki będą bardzo dobrym wyborem do miejsc roboczych, zwłaszcza te w ciemnych odcieniach. Zanieczyszczenia oraz zacieki nie będą na nich widoczne, a ponadto bardzo łatwo będzie je zmyć.

Płytka kuchenna zielona matowa

Matowe płytki kuchenne zielone dzięki swojemu niepolerowanemu wykończeniu sprawiają, że ryzyko poślizgnięcia się jest nieco mniejsze, niż przy zastosowaniu wersji polerowanych, zwłaszcza jeśli wybierzesz płytki o właściwościach antypoślizgowych. Warto więc ułożyć je na podłodze w kuchni. Będą nie tylko elegancko wyglądać, ale też zapewnią bezpieczeństwo – w kuchni nietrudno coś rozlać, a więc ryzyko poślizgnięcia się może być większe. Z matową powierzchnią możesz je zminimalizować.

Warto się kierować funkcjonalnością płytek kuchennych zielonych – w ten sposób wybór będzie łatwiejszy. Pamiętaj, że możesz dowolnie łączyć płytki matowe z połyskującymi, tworząc ciekawe aranżacje!