Płytki ceramiczne do łazienki czarne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 28 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe czarne

Łazienka jest miejscem, w którym spędza się czas przede wszystkim na relaksie – wieczornej długiej kąpieli bądź porannym orzeźwiającym prysznicu. Warto więc zadbać, aby jej wystrój jak najbardziej sprzyjał atmosferze odpoczynku. Dobrym pomysłem będzie wybór płytek łazienkowych czarnych jako podstawy aranżacji.

Płytki łazienkowe czarne będą eleganckim wyborem do każdego rodzaju aranżacji, niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować swój pokój kąpielowy w stylu glamour, czy może marzysz o minimalistycznym wnętrzu.

Płytki łazienkowe czarne połysk

Jeśli zależy Ci na stylowym wystroju wnętrza pokoju kąpielowego, zdecyduj się na płytki łazienkowe czarne wykończone w wysokim połysku. Ich błyszcząca powierzchnia będzie odbijać światło, dlatego warto zastosować oświetlenie punktowe, które sprawi, że uzyskasz kameralną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Płytki łazienkowe czarne błyszczące to także dobre rozwiązanie do łazienki, gdzie głównym elementem wystroju będą kolorowe meble i dodatki. Będą stanowić gustowne tło, na którym ozdoby będą miały szansę się wyróżnić.

Płytki łazienkowe czarne matowe

Matowe płytki łazienkowe czarne to idealny wybór do łazienki w stylu industrialnym bądź nowoczesnym. Ich przygaszona powierzchnia będzie przypominać surowy beton, który bardzo dobrze pasuje do nieklasycznych aranżacji.

Płytki łazienkowe czarne o niepolerowanej powierzchni także świetnie podkreślą złote i srebrne dodatki. Będą się dobrze komponować z surowym wystrojem. Warto więc zastosować je do ściany nad umywalką, gdzie zawiśnie jedynie lustro.

Płytka łazienkowa czarna

W naszej ofercie znajdziesz płytki łazienkowe czarne w różnych odcieniach – od głębokiej czerni po wpadającą w szarość. Płytki o błyszczącej bądź matowej powierzchni pozwolą Ci na uzyskanie zupełnie różnych efektów aranżacyjnych.

Jeśli natomiast nie chcesz, aby Twój pokój kąpielowy był jednokolorowy i monotonny, zwróć uwagę na nasze płytki łazienkowe czarne z dekorami i różnokolorowymi wzorami. Z pewnością ożywią one wnętrze Twojej łazienki.

Płytka łazienkowa czarna połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek łazienkowych czarnych jest elegancka, ale również niezwykle praktyczna. Wysoki połysk sprawia bowiem, że zacieki oraz zabrudzenia stają się na niej niemal niewidoczne. Jest także bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy tylko kilka pociągnięć ściereczką.

Płytki łazienkowe czarne w wysokim połysku to idealny wybór na ściany każdego pokoju kąpielowego. Wyjątkowo dobrze sprawdzą się jednak w strefie prysznica, gdzie razem z kroplami wody i światłem odbijającym się od ich powierzchni będą tworzyć niezwykle estetyczny efekt.

Płytka łazienkowa czarna matowa

Matowe płytki łazienkowe czarne bardzo dobrze sprawdzą się zarówno na ścianach, jak i na podłodze pokoju kąpielowego. Pamiętaj jednak, że aby zapewnić sobie jak najwyższe bezpieczeństwo, zwłaszcza w strefach mokrych, warto wybierać płytki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Nie wiesz, na który rodzaj płytek łazienkowych czarnych się zdecydować? Kieruj się ich funkcjonalnością bądź aranżacją, którą wybrałeś do swojego pokoju kąpielowego. Możesz także skorzystać z pomocy architekta, który z pewnością podpowie Ci, jaki wybór będzie najlepszy.