Płytki ceramiczne do łazienki czerwone

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 2 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe czerwone

Nowy wystrój wnętrza potrafi całkowicie zmienić jego charakter. Jeśli planujesz odmienić swoje domowe SPA, możesz zdecydować się na płytki łazienkowe czerwone. Ich niepowtarzalny kolor pozwoli na spektakularną metamorfozę.

Płytki łazienkowe czerwone wydają się dość ekstrawaganckim pomysłem, jednak w naszej ofercie znajdziesz zarówno wyjątkowo odważne propozycje, jak i stonowane, pasujące do bardziej tradycyjnych wnętrz.

Płytki łazienkowe czerwone połysk

Pełne intensywnego blasku płytki łazienkowe czerwone wykończone w wysokim połysku będą bardzo dobrym rozwiązaniem do niewielkiej łazienki. Wybierz kafelki, które są jasnoczerwone i połyskujące, a optycznie powiększysz wnętrze.

Połyskujące płytki łazienkowe czerwone to także dobre rozwiązanie do eleganckiego pokoju kąpielowego. Intensywny kolor będzie się doskonale łączył z ciemnymi meblami oraz tekstyliami, takimi jak puchate dywaniki czy grube ręczniki i szlafroki.

Płytki łazienkowe czerwone matowe

Jeśli błyszczące płytki łazienkowe czerwone wydają Ci się zbyt ekstrawagancką propozycją, w naszej ofercie znajdziesz delikatniejsze, choć równie ładne płytki wykończone w macie. Ich subtelny kolor delikatnie ożywi łazienkę i doda jej barw.

Matowe wykończenie płytek łazienkowych czerwonych może być dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie chce by jego wnętrze było zbyt jaskrawe. Nieco odważniejszy matowy jasnoczerwony wpadający w róż z pewnością sprosta oczekiwaniom.

Płytka łazienkowa czerwona

Płytki łazienkowe czerwone to rozwiązanie dla każdego, komu nudzą się sztampowe aranżacje pokoju kąpielowego. Dzięki odpowiedniemu doborowi odcieni możesz za ich pomocą stworzyć wyjątkowo stylowe wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz bowiem nie tylko intensywnie czerwone płytki, ale też subtelne dekory w jasnoczerwonej barwie.

Wszystkie płytki łazienkowe czerwone z naszych kolekcji są absolutnie niepowtarzalne. Czuwa nad tym specjalnie powołany TU_kolektyw, czyli zespół projektantów i architektów, którzy są odpowiedzialni za każdy etap powstawania kafelków: od samej koncepcji aż po wykonanie.

Płytka łazienkowa czerwona połysk

Wykończone w wysokim połysku płytki łazienkowe czerwone doskonale sprawdzą się na ścianach łazienki. Warto ich użyć do podkreślenia strefy prysznicowej oraz umywalki.

Błyszczące płytki łazienkowe czerwone mogą z powodzeniem zastąpić dekoracje. Jeśli wybierzesz dekory w tym kolorze, możesz być pewny, że będą przyciągać wzrok, dzięki czemu wszelkie ozdobne przedmioty, które zajmują miejsce w łazience, staną się zbędne.

Płytka łazienkowa czerwona matowa

Matowe płytki łazienkowe czerwone są dobrym rozwiązaniem zarówno na ściany, jak i na podłogi w pokoju kąpielowym. Musisz jednak pamiętać, aby na podłogi wybierać kafelki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko poślizgnięcia się.

Nadal nie wiesz, na które płytki łazienkowe czerwone się zdecydować? Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego architekta, który z pewnością doradzi Ci kafelki odpowiednie do Twojego pomysłu aranżacyjnego.