Płytki ceramiczne do łazienki grafitowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 21 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe grafitowe

Pokój kąpielowy jest przestrzenią prywatną, w której warto się postarać o wystrój sprzyjający relaksowi. Łatwiej bowiem wypocząć w gorącej kąpieli bądź podczas orzeźwiającego prysznica, kiedy otoczenie jest przyjemne i gustownie urządzone. Sprawdź naszą ofertę płytek łazienkowych grafitowych i zaprojektuj piękne wnętrze.

Płytki łazienkowe grafitowe sprawdzą się do aranżacji klasycznych, jak i również tych bardziej nowoczesnych. Jeśli marzy Ci się industrialna łazienka, wybór płytek w odcieniach szarości będzie idealny.

Płytki łazienkowe grafitowe połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek łazienkowych grafitowych jest wyborem przede wszystkim eleganckim. W połączeniu z delikatnym oświetleniem, które będzie się odbijać od polerowanych płytek umieszczonych na ścianach, sprawi, że wnętrze będzie wyglądać olśniewająco. Efekt ten gwarantuje również optyczne powiększenie przestrzeni.

Warto również podkreślić funkcjonalny charakter płytek łazienkowych grafitowych w wysokim połysku. Sprawdzą się one doskonale w strefie prysznica, na ich powierzchni zacieki są bowiem niemal niewidoczne, a w razie potrzeby można z łatwością przetrzeć je ściereczką.

Płytki łazienkowe grafitowe matowe

Matowe płytki łazienkowe grafitowe bardzo dobrze się sprawdzą w dużych pomieszczeniach kąpielowych, także w takich, które są połączone z sypialnią. Będą doskonałą podstawą dla nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Płytki łazienkowe grafitowe z niepolerowaną powierzchnią warto położyć w okolicy lustra i umywalki. Nieprzyciągająca wzroku powierzchnia będzie bowiem stanowić bardzo dobre tło dla zdobionej bądź podświetlonej ramy lustra, a także mebli łazienkowych.

Płytka łazienkowa grafitowa

Monochromatyczne wnętrze wydaje Ci się mało ciekawe, a może wręcz nudne, ale nie chcesz rezygnować z szarości? Sprawdź naszą ofertę płytek łazienkowych grafitowych, które zostały urozmaicone barwnymi wzorami oraz dekorami.

Inspiracje naszych projektantów do tworzenia płytek łazienkowych grafitowych są wręcz niezliczone. Obserwowanie otaczającego świata, podróże do jego różnych zakątków – takie doświadczenia zostały przez nich przełożone na powierzchnię pięknie zdobionych kafelków.

Płytka łazienkowa grafitowa połysk

Jeśli Twoja łazienka jest niewielka, płytki łazienkowe grafitowe w wysokim połysku nadadzą się doskonale nie tylko do optycznego powiększenia wnętrza. Wybierz płytki ozdobione wzorami i dekorami, a Twoja łazienka zyska także na uroku.

Błyszczącymi płytkami łazienkowymi grafitowymi możesz wyłożyć ściany łazienki, ale wszystkie płytki niekoniecznie muszą być w tym samym wzorze. Przestrzeń prysznicową warto wyróżnić grafitowymi płytkami ze zdobieniami.

Płytka łazienkowa grafitowa matowa

Bezsprzeczną zaletą płytek łazienkowych grafitowych jest to, że doskonale nadają się do wyłożenia zarówno ścian, jak i podłóg łazienki. Pamiętaj jednak, aby na podłogi – zwłaszcza w strefie mokrej – wybierać płytki z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi. Zyskasz wtedy większe bezpieczeństwo.

Nie wiesz, na który wariant płytek łazienkowych grafitowych się zdecydować? Możesz wziąć pod uwagę ich funkcjonalność oraz dopasowanie do aranżacji. Dobrym rozwiązaniem będzie także zasięgnięcie porady architekta lub projektanta wnętrz, który z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.