Płytki ceramiczne do łazienki kremowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 12 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe kremowe

Jasna łazienka to standard w większości domów i mieszkań. Wybieramy ponadczasowy biały kolor, który kojarzy się z czystością. Jeśli jednak chcesz nieco urozmaicić wnętrze swojego pokoju kąpielowego, a jednocześnie zostać przy jasnej barwie, rozważ płytki łazienkowe kremowe.

Płytki łazienkowe kremowe to doskonały rozwiązanie - kompromis między sterylnością, która kojarzy się z kolorami zbliżonymi do bieli, a subtelnym ociepleniem tej surowej barwy. Jeśli chcesz sprawić, że wnętrze łazienki będzie bardziej przytulne, ten wybór jest dla Ciebie.

Płytki łazienkowe kremowe połysk

Błyszczące płytki łazienkowe kremowe, których polerowana powierzchnia doskonale odbija światło, są bardzo dobrym rozwiązaniem do niewielkiej łazienki. W połączeniu z ciepłym, rozproszonym światłem sprawią, że jej wnętrze będzie się wydawać znacznie większe.

Nie tylko małe wnętrze jest jednak miejscem, w którym warto użyć płytek łazienkowych kremowych. Ich kolor sprawia bowiem, że łazienka, w której zostaną ułożone na ścianach, z pewnością zyska przytulny i ciepły charakter.

Płytki łazienkowe kremowe matowe

Jeśli błyszczące płytki łazienkowe kremowe to nie jest wybór, który będzie pasować do Twojej aranżacji, możesz zdecydować się na wersję wykończoną w macie. Niepolerowane kafelki mają cieplejszą barwę, dlatego są doskonałym rozwiązaniem do dużych pomieszczeń.

Matowe płytki łazienkowe kremowe to wybór nie tylko niezwykle estetyczny, ale też praktyczny. Ich niepolerowana powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości, dlatego też dobrze sprawdzą się w strefie prysznica.

Płytka łazienkowa kremowa

Płytki łazienkowe kremowe sprawdzą się w aranżacjach zarówno bardziej klasycznych, jak i tych nowoczesnych, industrialnych. Będą się dobrze komponować z ciemnymi meblami, które doskonale podkreślą, stając się dla nich tłem. Do pastelowych mebli i dodatków warto natomiast wybrać płytki z barwnymi dekorami.

Płytki łazienkowe kremowe z naszych kolekcji są niepowtarzalne i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Czuwa nad tym specjalnie powołany zespół TU_kolektyw, składający się z projektantów oraz architektów.

Płytka łazienkowa kremowa połysk

Pełne niezwykłego blasku płytki łazienkowe kremowe będą dobrym wyborem do stref mokrych. Po wyłożeniu nimi ścian w okolicy umywalki czy prysznica możesz mieć pewność, że sprzątanie nie będzie uciążliwe.

Płytka łazienkowa kremowa matowa

Matowe płytki łazienkowe kremowe mają jeszcze jedną, niezwykle istotną zaletę, która sprawia, że wykonane za ich pomocą aranżacje są niezwykle spójne kolorystycznie. Można nimi bowiem wykładać zarówno ściany, jak i podłogi, z jednym zastrzeżeniem – płytki podłogowe powinny mieć dodatkowe właściwości antypoślizgowe.

Nie wiesz jeszcze, na które płytki łazienkowe kremowe się zdecydować? Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego architekta, który z pewnością pomoże Ci wybrać kafelki idealnie dopasowane do Twojej wymarzonej aranżacji.