Płytki ceramiczne do łazienki pomarańczowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 1 kolekcja

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe pomarańczowe

Metamorfoza łazienki to nie lada wyzwanie, ale z naszymi płytkami spełnisz swoje marzenie o idealnie zaprojektowanym wnętrzu. Płytki łazienkowe pomarańczowe z pewnością sprawią, że Twój pokój kąpielowy będzie wyglądał zjawiskowo!

Płytki łazienkowe pomarańczowe to wybór nie tylko dla osób lubiących kolorystyczną ekstrawagancję. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kafelki, które zbliżone są do czerwieni, jak i do subtelne odcienie nawiązujące do żółtego.

Płytki łazienkowe pomarańczowe połysk

Delikatnie błyszczące płytki łazienkowe pomarańczowe o polerowanej powierzchni to bardzo dobre rozwiązanie do wyłożenia ścian stref mokrych. Płytki są odporne na wilgoć i łatwo utrzymać je w czystości.

Błyszcząca powierzchnia polerowanych płytek łazienkowych pomarańczowych jest nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. W połączeniu z rozproszonym światłem tworzy efekty delikatnej pomarańczowej poświaty w całym pomieszczeniu.

Płytki łazienkowe pomarańczowe matowe

Matowe płytki łazienkowe pomarańczowe będą bardzo dobrym wyborem przede wszystkim do dużych pomieszczeń kąpielowych. Dzięki ciepłej barwie pomogą stworzyć atmosferę pełną ciepła i przytulności.

Płytki łazienkowe pomarańczowe wykończone w macie będą wyglądać zjawiskowo w połączeniu z wyposażeniem w stylu industrialnym. Jest ono bowiem najczęściej czarne lub ciemnoszare, a te barwy wspaniale kontrastują z pomarańczowymi kafelkami.

Płytka łazienkowa pomarańczowa

Płytki łazienkowe pomarańczowe to nie tylko jednokolorowe kafelki o jaskrawych czy delikatnych odcieniach, wpadających w ceglasty czerwony. W naszej ofercie znajdziesz także dekory, które przełamują jednolitość tej słonecznej barwy na podłogach i na ścianach.

Aby nasze płytki łazienkowe pomarańczowe były oryginalne, do ich zaprojektowania został powołany specjalny zespół – TU_kolektyw. W jego skład wchodzą projektanci i architekci, którzy koordynują cały proces powstawania ceramiki, aż do samego efektu końcowego, czyli płytki.

Płytka łazienkowa pomarańczowa połysk

Błyszczące płytki łazienkowe pomarańczowe to rozwiązanie, które może z powodzeniem zastąpić łazienkowe ozdoby ścienne. Jeśli zdecydujesz się na płytki z dekorami, możesz być pewien, że Twój pokój kąpielowy będzie wyglądał niezwykle elegancko, nawet bez dodatkowych ozdób.

Polerowana powierzchnia płytek łazienkowych pomarańczowych to idealne rozwiązanie do wyłożenia strefy z lustrem. Może to być np. bardzo dobrze oświetlona przestrzeń łazienki: dodatkowy blask odbijający się od płytek sprawi, że przestrzeń ta będzie dodatkowo rozjaśniona.

Płytka łazienkowa pomarańczowa matowa

Matowe płytki łazienkowe pomarańczowe doskonale nadają się do stworzenia harmonijnej kompozycji, gdyż można nimi wyłożyć zarówno ściany, jak i podłogi łazienki. Pamiętaj jednak, że na podłogach muszą się znaleźć płytki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Już wiesz, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona aranżacja z płytkami łazienkowymi pomarańczowymi? Jeśli nie, możesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanego architekta, którego rady z pewnością pozwolą Ci dokonać najlepszego wyboru.