Płytki ceramiczne do łazienki srebrne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 33 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe srebrne

Aby urządzić idealną łazienkę, należy stworzyć wnętrze nie tylko funkcjonalne, ale też pełne harmonii. Jest to bowiem pomieszczenie, w którym spędzamy bardzo dużo czasu na relaksie, np. w gorącej kąpieli. Postaw na płytki łazienkowe srebrne i za ich pomocą zaprojektuj pokój kąpielowy stworzony do odpoczynku.

Płytki łazienkowe srebrne wydają się nieco ekstrawaganckim wyborem. Żywo błyszcząca powierzchnia zapewnia bowiem wiele efektów wizualnych. Warto jednak zaryzykować!

Płytki łazienkowe srebrne połysk

Zjawiskowo błyszcząca powierzchnia płytek łazienkowych srebrnych będzie wyglądać bardzo dobrze na ścianach, które są dodatkowo oświetlone. Punktowe światło będzie odbijać się od kafelków, tworząc wręcz lustrzany efekt, i rozjaśni pomieszczenie.

Oryginalny kolor płytek łazienkowych srebrnych i ich wykończenie w wysokim połysku stwarzają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. Będą one bowiem bardzo dobrze się komponować z wieloma barwami, również tymi bardziej wyrazistymi, jak czerń czy ciemnozielony lub ciemnoniebieski.

Płytki łazienkowe srebrne matowe

Matowe płytki łazienkowe srebrne doskonale sprawdzą się w dużych łazienkach, w których optyczne powiększenie przestrzeni jest zbędne. Przygaszony, wręcz wpadający w grafit kolor sprawi, że będą one wyglądać bardziej przytulnie.

Płytki łazienkowe srebrne wykończone w macie będą także dobrym rozwiązaniem do łazienek, które są integralną częścią sypialni. Przede wszystkim dlatego, że te płytki to eleganckie rozwiązanie, które można wykorzystać w całej tej przestrzeni.

Płytka łazienkowa srebrna

Płytki łazienkowe srebrne w naszej kolekcji są nie tylko jednokolorowe, ale też bogato zdobione. Dekory i wzorzyste kafelki, w których srebro jest tłem lub uzupełnieniem, mogą z powodzeniem zastąpić ozdoby, zwłaszcza we wnętrzu małych łazienek.

Nasz zespół TU_Kolektyw, złożony z najlepszych projektantów i architektów, z pieczołowitością zadbał o to, żeby nasze płytki łazienkowe srebrne były absolutnie niepowtarzalne i wyjątkowe. Inspiracją do ich powstania są bowiem osobiste doświadczenia członków zespołu.

Płytka łazienkowa srebrna połysk

Jeśli zastanawiasz się, w jakiej aranżacji możesz wykorzystać płytki łazienkowe srebrne w wysokim połysku, rozważ styl glamour. Błysk, w połączeniu z ciemnym wyposażeniem i dodatkami, będzie ciekawym i oryginalnym, a zarazem eleganckim rozwiązaniem do każdej łazienki.

Nie sposób również nie wspomnieć o praktycznym aspekcie wyboru płytek łazienkowych srebrnych. Dzięki polerowanej powierzchni zabrudzenia i zacieki będą niemal niewidoczne. Ich usunięcie będzie także bardzo proste – wystarczy tylko kilka pociągnięć wilgotną ściereczką.

Płytka łazienkowa srebrna matowa

Matowe płytki łazienkowe srebrne są dobrym rozwiązaniem do dużych wnętrz monochromatycznych. Można je bowiem zastosować zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Pamiętaj jednak, że na podłogach muszą się znaleźć płytki z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi!

Nie wiesz, czy wybrane przez Ciebie płytki łazienkowe srebrne będą idealne do Twojej wymarzonej aranżacji? Możesz poprosić o radę doświadczonego architekta, który z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości i podpowie najlepsze rozwiązanie.