Płytki ceramiczne do łazienki szare

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 39 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe szare

Łazienka utrzymana w szarościach to trend, który nie wychodzi z mody. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na jednolity wystrój w tym kolorze, czy wybierzesz tylko płytki łazienkowe szare, możesz być pewien, że otrzymasz stylową aranżację.

Dzięki płytkom łazienkowym szarym zyskujesz bardzo wiele możliwości aranżacyjnych. Ten kolor wspaniale prezentuje się z zarówno w połączeniu z barwnymi, jak i monochromatycznymi dodatkami.

Płytki łazienkowe szare połysk

Elegancka łazienka powinna błyszczeć – nie tylko ze względu na nieskazitelną czystość, ale też dzięki odpowiednio dobranej ceramice. Warto więc wybrać płytki łazienkowe szare wykończone w wysokim połysku. Ich zaletami są przede wszystkim neutralny kolor oraz powierzchnia idealna na ściany w strefach mokrych – są bowiem bardzo łatwe do wyczyszczenia.

Jeśli zdecydujesz się na płytki łazienkowe szare, które wykończone są w wysokim połysku, zastanów się także nad montażem delikatnego punktowego oświetlenia. Błyszcząca powierzchnia płytek będzie odbijać światło, tworząc w łazience przyjemną atmosferę.

Płytki łazienkowe szare matowe

Nie tylko płytki łazienkowe szare w połysku mają swój urok. Ich matowe odpowiedniki również prezentują się wspaniale, zwłaszcza w dużych pomieszczeniach kąpielowych. Mogą do złudzenia przypominać surowy beton, który jest niezwykle modny, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Matowe wykończenie płytek łazienkowych szarych jest dobrym rozwiązaniem do dużej łazienki. Sprawiają, że staje się ona bardziej przytulna. Przygaszony kolor matowych płytek może spotęgować ten efekt i pomóc osiągnąć atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Płytka łazienkowa szara

Jeśli nie chcesz urządzać łazienki przy użyciu jednokolorowych kafelków, możesz zastosować płytki łazienkowe szare, które są zdobione różnego rodzaju dekorami. Niezależnie od tego, czy interesują Cię delikatne, prawie niedostrzegalne i subtelne wzory, czy jednak wolisz zdecydowane akcenty, w naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości.

Możesz wybierać spośród standardowych propozycji, jak np. lastryko, które inspirowane jest oryginalnym włoskim designem. Jeśli natomiast wolisz bardziej awangardowe wzornictwo, sprawdź jego kolorową wersję. Być może spodobają Ci się także płytki łazienkowe szare ze zdobieniem inspirowanym szlachetną strukturą marmuru.

Płytka łazienkowa szara połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek łazienkowych szarych sprawia, że układanie ich na podłodze w strefie mokrej nie jest najlepszym pomysłem. Idealnie sprawdzą się jednak na ścianach. Dzięki śliskiej powierzchni ich czyszczenie jest niezwykle proste i szybkie.

Warto również rozważyć umieszczenie ich w strefie umywalki, która często bywa zachlapana. Wystarczy kilka szybkich ruchów, aby płytki znów lśniły jak nowe. Będą także idealnie współgrać z zawieszonym nad umywalką lustrem.

Płytka łazienkowa szara matowa

W łazience istotna jest nie tylko kwestia estetyki, ale też bezpieczeństwo. Urządzając pokój kąpielowy, musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na to, aby strefy mokre zostały zaaranżowane w sposób, który w najwyższym możliwym stopniu pozwoli uniknąć wypadków, takich jak poślizgnięcie. Aby zwiększyć pewność, że korzystasz z najlepszych rozwiązań do łazienki, wybierz płytki łazienkowe szare matowe i antypoślizgowe.

Jeśli nie wiesz, jakie płytki są najlepsze, postaw na funkcjonalność. Płytki błyszczące wspaniale odbijają światło i potęgują wrażenie luksusu, natomiast na płytkach matowych zabrudzenia i zacieki są znacznie mniej widoczne.