Płytki ceramiczne do łazienki wielokolorowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 21 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe wielokolorowe

Łazienka z całą pewnością jest przestrzenią, w której spędzamy dużo czasu relaksując się – podczas porannego prysznica bądź długiej, gorącej kąpieli wieczorem. Warto więc zadbać o to, aby to miejsce nie tylko było funkcjonalne, ale też cieszyło oko. Wykorzystaj w tym celu nasze płytki łazienkowe wielokolorowe.

Płytki łazienkowe wielokolorowe to rozwiązanie dla miłośników nieco mniej standardowych rozwiązań. Są one propozycją ciekawszą niż jednokolorowe kafelki.

Płytki łazienkowe wielokolorowe połysk

Błyszczące płytki łazienkowe wielokolorowe to rozwiązanie idealne do niewielkiej łazienki. Polerowana powierzchnia w połączeniu ze sztucznym światłem stworzy bowiem efekt optycznego powiększenia wnętrza.

Warto także zwrócić uwagę na ozdobny charakter płytek łazienkowych wielokolorowych. Ich barwna powierzchnia rozświetlona przez odpowiednio nakierowane lampy stworzy mozaikę barw w całej łazience – w ten sposób możesz zrezygnować z dodatkowych ozdób.

Płytki łazienkowe wielokolorowe matowe

Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią łazienkową, która wydaje Ci się mało przytulna i nieco chłodna, zdecyduj się na płytki łazienkowe wielokolorowe matowe. Takie rozwiązanie sprawi, że wnętrze wyda się znacznie bardziej przytulne.

Dodatkowo matowe płytki łazienkowe wielokolorowe będą się charakteryzować nieco bardziej przygaszoną barwą w porównaniu do ich błyszczących odpowiedników. To więc idealny wybór, jeśli chcesz zaprojektować barwną, lecz nieco bardziej stonowaną aranżację.

Płytka łazienkowa wielokolorowa

Płytki łazienkowe wielokolorowe to rozwiązanie doskonałe do każdego rodzaju wnętrza. Dzięki naszej bogatej ofercie możesz wybrać kafelki, w których dominować będzie dowolny kolor. W ten sposób dopasujesz je do wymarzonej aranżacji.

Zaprojektowanie idealnych płytek łazienkowych wielokolorowych powierzyliśmy specjalnie powołanemu zespołowi TU_kolektyw, w którego skład wchodzą architekci i projektanci. Czuwają oni nad całym procesem – od projektu do samego efektu końcowego.

Płytka łazienkowa wielokolorowa połysk

Pełne eleganckiego blasku płytki łazienkowe wielokolorowe są nie tylko wyjątkowo estetyczne i przyciągające wzrok, ale też funkcjonalne. Ich polerowaną powierzchnię łatwo utrzymać w czystości.

Dzięki swoim zaletom płytki łazienkowe wielokolorowe doskonale sprawdzą się zarówno w strefie mokrej w okolicach wanny i prysznica, jak i w tej najlepiej oświetlonej, czyli przy samym lustrze.

Płytka łazienkowa wielokolorowa matowa

Matowe płytki łazienkowe wielokolorowe posiadają jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcjonalność. Można nimi bowiem wykładać nie tylko powierzchnie ścian, ale także podłogi. Pamiętaj jednak, aby na podłodze używać płytek o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Nie wiesz jeszcze, na jakie płytki łazienkowe wielokolorowe się zdecydować? Możesz skorzystać z pomocy doświadczonego architekta, który z pewnością udzieli Ci cennych rad. W ten sposób z pewnością wybierzesz kafelki idealne do Twojej aranżacji.