Płytki ceramiczne do łazienki żółte

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 4 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe żółte

Pokój kąpielowy jest pomieszczeniem, w którym spędzamy czas przede wszystkim relaksując się – podczas orzeźwiającego porannego prysznica lub długiej gorącej kąpieli w wannie. Warto więc zadbać o otoczenie i starannie wybrać aranżację. Stwórz ją przy pomocy naszych płytek łazienkowych żółtych.

Płytki łazienkowe żółte sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno niewielkim, jak i bardzo dużym. Dzięki naszej bogatej ofercie masz szeroki wachlarz odcieni żółtego do wyboru!

Płytki łazienkowe żółte połysk

Błyszczące płytki łazienkowe żółte będą wyglądać zjawiskowo w niedużym wnętrzu, także w tym, które jest pozbawione dostępu do naturalnego światła. W połączeniu z rozproszonym światłem sztucznym polerowana powierzchnia płytek pozwoli Ci optycznie powiększyć pomieszczenie.

Nie oznacza to, że płytki łazienkowe żółte wykończone w wysokim połysku nie będą wyglądać dobrze w dużym i bogato oświetlonym wnętrzu. Wręcz przeciwnie – dzięki temu, że ich kolor jest jasny i ciepły, sprawią, że nawet duża przestrzeń wyda się przytulna.

Płytki łazienkowe żółte matowe

Jeśli już wiesz, że żółta barwa jest idealnym wyborem do Twojego wnętrza, ale błyszcząca powierzchnia płytek łazienkowych żółtych wydaje Ci się zbyt ekstrawagancka, możesz z powodzeniem wybrać kafelki wykończone w macie.

Niepolerowana powierzchnia płytek łazienkowych żółtych nie odbija światła, dzięki czemu ich barwa jest nieco przygaszona, a przez to znacznie cieplejsza. Te kafelki będą się więc doskonale komponować z pastelowym wystrojem.

Płytka łazienkowa żółta

W naszej ofercie płytek łazienkowych żółtych znajdziesz nie tylko monochromatyczne propozycje, ale też kafelki urozmaicone wielokolorowymi zdobieniami oraz dekorami. Ich ozdobny charakter pozwoli Ci zastąpić nimi wiele dodatków.

Aby nasze płytki łazienkowe żółte były oryginalne i dopracowane w każdym calu, powołaliśmy zespół TU_kolektyw. W jego skład wchodzą najlepsi projektanci i architekci, którzy czuwają nad powstawaniem kafelków na wszystkich etapach.

Płytka łazienkowa żółta połysk

Delikatnie błyszczące płytki łazienkowe żółte to rozwiązanie, które może z powodzeniem być zastosowane w pokoju kąpielowym stanowiącym integralną część sypialni. Możesz nimi wyłożyć całe wnętrze pomieszczenia.

Płytki łazienkowe żółte wykończone w wysokim połysku są nie tylko piękne, ale też niezwykle funkcjonalne. Ich polerowana powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości.

Płytka łazienkowa żółta matowa

Matowe płytki łazienkowe żółte mają jeszcze jedną, niezwykle istotną zaletę. Można nimi wykładać nie tylko ściany, ale też podłogi! Pamiętaj jednak, żeby na podłodze układać kafelki, które mają dodatkowe właściwości antypoślizgowe.

Wiesz już, które płytki łazienkowe żółte wybrać? Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, pamiętaj, że warto poprosić o radę wykwalifikowanego architekta. Z jego pomocą z pewnością wybierzesz kafelki, które będą idealnie dopasowane do Twojej wymarzonej aranżacji.