Płytki ceramiczne pomarańczowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 1 kolekcja

Sortuj:

trafność

Płytki pomarańczowe

Wybór Twojej wymarzonej aranżacji może być prawdziwym wyzwaniem. Warto więc zacząć od wybrania koloru bazowego ścian i podłóg, czyli np. płytek ceramicznych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. modne płytki pomarańczowe.

Płytki pomarańczowe to doskonały kompromis między stanowczymi ceglastymi barwami a jasną i rozświetlającą żółcią. Takie kafelki doskonale sprawdzą się w każdego rodzaju pomieszczeniu.

Płytki pomarańczowe połysk

Pełne delikatnego blasku płytki pomarańczowe wykończone w wysokim połysku będą bardzo dobrym rozwiązaniem do niewielkich przestrzeni. W połączeniu z rozproszonym światłem, zarówno sztucznym, jak i słonecznym, optycznie powiększą wnętrze.

Nie znaczy to jednak, że płytki pomarańczowe błyszczące nie sprawdzą się w dużych wnętrzach. Wręcz przeciwnie. Ich kolor bowiem gwarantuje, że nawet największe pomieszczenie będzie się wydawać znacznie cieplejsze i bardziej przytulne dzięki pomarańczowej poświacie.

Płytki pomarańczowe matowe

Jeśli nie przekonują Cię błyszczące płytki pomarańczowe, ale ten kolor jest tym, który idealnie pasuje do Twojego wnętrza, zdecyduj się na bardziej stonowaną wersję matową,

Matowe płytki pomarańczowe bardzo dobrze sprawdzą się w różnego rodzaju stylach, jednak to głównie w tych nowoczesnych i industrialnych będą wyglądać zjawiskowo. Warto je skomponować z ciemnym, surowym wyposażeniem, jak np. metalowymi lampami czy meblami w ciemnych barwach zbliżonych do czerni.

Płytka pomarańczowa

Płytki pomarańczowe to świetny pomysł do oryginalnych wnętrz. Jeśli jednak jednokolorowe kafelki wydają Ci się za mało ekstrawaganckie, możesz zdecydować się na wersję z dodatkowymi zdobieniami, które dodadzą wnętrzu charakteru.

Aby nasze płytki pomarańczowe były niepowtarzalne, nad ich projektem czuwa TU_kolektyw. Jest to zespół projektantów i architektów, którzy koordynują cały proces powstawania ceramiki, aż do samego efektu końcowego, czyli płytki.

Płytka pomarańczowa połysk

Błyszczące płytki pomarańczowe są nie tylko wyjątkowo oryginalne, ale też funkcjonalne. Płytki pomarańczowe wykończone w wysokim połysku są dobrym rozwiązaniem aranżacyjnym do pomieszczeń, w których są strefy mokre, np. do łazienki czy kuchni. Będą nie tylko przepięknie wyglądać, ale też pozwolą utrzymać wnętrza czystości

Płytka pomarańczowa matowa

Matowe płytki pomarańczowe mają jeszcze jedną niezwykle istotną zaletę. Można nimi bowiem wykładać nie tylko ściany, ale też podłogi. Dzięki temu możesz stworzyć wyjątkowo harmonijny wystrój wnętrza. Pamiętaj jednak, aby płytki podłogowe miały dodatkowe właściwości antypoślizgowe.

Jeśli nadal nie wiesz, na jakie płytki pomarańczowe się zdecydować, możesz poprosić o radę wykwalifikowanego architekta. Z pewnością podpowie Ci, które kafelki będą wyglądać najlepiej w Twojej wymarzonej aranżacji!