Płytki ceramiczne do salonu i sypialni beżowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 43 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni beżowe

Urządzenie zarówno stref prywatnych, jak i tych przeznaczonych dla wszystkich domowników oraz gości w taki sposób, aby były eleganckie, estetyczne i praktyczne, może się wydawać wyzwaniem. Wystarczy jednak, że zapoznasz się z nasza ofertą płytek do salonu i sypialni beżowych, aby znaleźć te perfekcyjne!

Płytki do salonu i sypialni beżowe będą pasować do każdego rodzaju pomieszczenia oraz aranżacji. Ten spokojny kolor z neutralnej palety sprawdzi się doskonale we wszystkich wnętrzach.

Płytki do salonu i sypialni beżowe połysk

Wydaje Ci się, że ściany Twojego salonu wymagają odświeżenia, a może masz ochotę na całkowitą metamorfozę i urządzenie tego wnętrza w eleganckim stylu? Aby zrealizować ten zamysł, wykorzystaj do wyłożenia ścian płytki do salonu i sypialni beżowe wykończone w połysku.

Błyszczące płytki do salonu i sypialni beżowe idealnie sprawdzą się na ścianach w nieco mniejszych przestrzeniach. Jasne odcienie beżu w połączeniu z polerowaną powierzchnią kafelków, która będzie odbijać światło, sprawią, że pomieszczenie będzie się wydawać większe.

Płytki do salonu i sypialni beżowe matowe

Jeśli natomiast błyszczące kafelki nie odpowiadają Twojej wizji nowego wystroju salonu, możesz wybrać płytki do salonu i sypialni beżowe wykończone w macie. Będą bardzo dobrze wyglądać w większych pomieszczeniach, które warto nieco wizualnie ocieplić.

Płytki do salonu i sypialni beżowe wykończone w macie możesz zastosować zarówno do wyłożenia ścian, jak i podłóg. Pamiętaj jednak, że na podłogę należy wybrać płytki o dodatkowych parametrach antypoślizgowych, aby zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku.

Płytka do salonu i sypialni beżowa

W naszej ofercie płytek do salonu i sypialni beżowych znajdziesz nie tylko kafelki idealne do monochromatycznych aranżacji, ale również bogaty wybór płytek zdobionych różnokolorowymi wzorami i dekorami.

Nasi projektanci i architekci stworzyli bowiem niepowtarzalne kafelki, które z powodzeniem mogą zastąpić ozdoby. Płytki do salonu i sypialni beżowe są inspirowane otaczającym światem, a także podróżami osób odpowiadających za ich design.

Płytka do salonu i sypialni beżowa połysk

Błyszczące płytki do salonu i sypialni beżowe idealnie sprawdzą się także w najbardziej prywatnym pomieszczeniu w Twoim domu, czyli sypialni. Niezależnie od tego, czy jest ona połączona z otwartą łazienką, taki kolor kafelków będzie pasował do aranżacji sporego wnętrza.

Jeśli natomiast masz niewielką sypialnię, wybierz płytki do salonu i sypialni beżowe polerowane, ale w wersji ozdobionej wzorami bądź dekorami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał używać dodatkowych ozdób, aby ożywić wnętrze!

Płytka do salonu i sypialni beżowa matowa

Matowe płytki do salonu i sypialni beżowe będą bardzo dobrze wyglądać w dużym, eleganckim pomieszczeniu. Doskonale sprawdzą się we wnętrzu stylizowanym na industrialne. Niepolerowane kafelki będą się prezentować zjawiskowo, zwłaszcza w połączeniu z błyszczącą miedzią, metalem oraz srebrem.

Nie wiesz, na jaki rodzaj płytek do salonu i sypialni beżowych się zdecydować? Kieruj się ich funkcjonalnością bądź stylem, w jakim chcesz zaaranżować wnętrze swojego domu. Możesz także skorzystać z porady architekta lub projektanta wnętrz, który z pewnością pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.