Płytki ceramiczne do salonu i sypialni czarne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 26 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni czarne

Urządzanie lub metamorfoza domu bądź mieszkania niesie za sobą konieczność podjęcia kilku istotnych decyzji. Jedną z nich jest wybór koloru płytek, który będzie pasował do nowej aranżacji. Warto zdecydować się na barwę uniwersalną, taką jak biel lub czerń. Sprawdź więc naszą ofertę płytek do salonu i sypialni czarnych!

Płytki do salonu i sypialni czarne to dobry wybór zarówno do klasycznego, jak i bardziej nowoczesnego wnętrza. Pozwolą Ci na urządzenie najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu w sposób odpowiadający Twojemu gustowi.

Płytki do salonu i sypialni czarne połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek do salonu i sypialni czarnych będzie idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń. Warto połączyć takie kafelki z punktowym oświetleniem, które pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni.

Płytki do salonu i sypialni czarne wykończone w wysokim połysku sprawdzą się w aranżacji zarówno przestrzeni prywatnej, jak i tej, do której mają dostęp wszyscy domownicy oraz goście. Kafelki będą wyglądać niezwykle elegancko na ścianach!

Płytki do salonu i sypialni czarne matowe

Jeśli natomiast błyszczące kafelki nie będą odpowiednie dla Twojej nowej aranżacji, rozważ wybór płytek do salonu i sypialni czarnych w wykończeniu matowym. Przygaszona powierzchnia sprawi, że czarny kolor będzie znacznie mniej intensywny, niekiedy wręcz będzie wpadać w odcienie grafitu i szarości.

Płytki do salonu i sypialni czarne matowe nadadzą się zarówno na ściany, jak i podłogi. Pamiętaj jednak, że aby zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa, warto wybrać na pokrycie podłóg kafelki z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi.

Płytka do salonu i sypialni czarna

W naszej ofercie znajdziesz płytki do salonu i sypialni czarne w różnych rodzajach wykończenia. Jeśli jednak czarna barwa wydaje Ci się zbyt monotonna, sprawdź nasze propozycje płytek czarnych zdobionych.

Wzory oraz dekory płytek do salonu i sypialni czarnych powstały dzięki niezliczonym inspiracjom naszych projektantów. Odwzorowali oni na płytkach swoje wrażenia z obserwacji świata, a także towarzyszące im emocje. Właśnie dlatego te płytki są niepowtarzalne.

Płytka do salonu i sypialni czarna połysk

Płytki do salonu i sypialni czarne wykończone w wysokim połysku są nie tylko niezwykle estetyczne i eleganckie, ale też praktyczne. Wyłożenie ich na ścianach w salonie połączonym z aneksem kuchennym będzie idealnym rozwiązaniem, gdyż błyszcząca powierzchnia sprawi, że zabrudzenia i zacieki będą niemal niewidoczne.

Błyszczące płytki do salonu i sypialni czarne bardzo dobrze sprawdzą się także w sypialni, gdzie pomogą stworzyć kameralny klimat, który będzie sprzyjał wieczornemu relaksowi oraz wyciszeniu. W ten sposób Twój sen będzie głęboki i regenerujący.

Płytka do salonu i sypialni czarna matowa

Matowe płytki do salonu i sypialni czarne bardzo dobrze nadają się do wyłożenia ścian i podłóg bardzo dużych powierzchni. Nie będą odbijać światła i sztucznie powiększać wnętrz. Niepolerowane wykończenie jest także funkcjonalne – zabrudzenia oraz zacieki są na nim niewidoczne!

Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie lepsze dla Twojego wnętrza, kieruj się funkcjonalnością płytek do salonu i sypialni czarnych. Możesz także poprosić o radę architekta, który z pewnością pomoże Ci wybrać najlepszą dla Twojej aranżacji opcję.