Płytki ceramiczne do salonu i sypialni czerwone

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 2 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni czerwone

Strefy wypoczynkowe, zarówno prywatne przeznaczone dla domowników, jak i te dla gości, powinny być przestrzenią urządzoną ze smakiem. Dobrze więc zdecydować się na elegancki wystrój. Do jego stworzenia warto wykorzystać płytki do salonu i sypialni czerwone.

Płytki do salonu i sypialni czerwone to wyjątkowy wybór – swoim kolorem przyciągają wzrok i sprawiają, że każda aranżacja zyskuje niepowtarzalny charakter.

Płytki do salonu i sypialni czerwone połysk

Błyszczące płytki do salonu i sypialni czerwone to bardzo dobre rozwiązanie do prywatnej strefy wypoczynkowej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na ciemnoczerwone kafelki inspirowane surową cegłą, czy raczej wybierzesz jasnoczerwone wpadające w róż, będą wyglądać doskonale.

Płytki do salonu i sypialni czerwone wykończone w wysokim połysku sprawdzą się zarówno w większym, jak i mniejszym pomieszczeniu sypialnym. Błyszcząca powierzchnia w połączeniu z rozproszonym światłem powiększy wnętrze optycznie, a ciepła czerwona barwa sprawi, że będzie ono bardziej przytulne.

Płytki do salonu i sypialni czerwone matowe

Jeśli chcesz urządzić subtelną sypialnię w kobiecym stylu, koniecznie sprawdź płytki do salonu i sypialni czerwone w najbardziej delikatnym z odcieni, wpadającym w pudrowy róż. Takie kafelki pozwolą Ci zaaranżować wnętrze w pięknych, pastelowych kolorach.

W przypadku bardziej wyrazistych kolorystycznie aranżacji, jak npp.. w stylu glamour, zdecyduj się na matowe płytki do salonu i sypialni czerwone w ceglastym lub wiśniowym odcieniu. Będą się doskonale komponować z ciemnymi meblami charakterystycznymi dla tego typu aranżacji.

Płytka do salonu i sypialni czerwona

Płytki do salonu i sypialni czerwone z naszych kolekcji to nie tylko jednokolorowe kafelki inspirowane prawdziwymi cegłami, ale też niezwykłe dekory. Mogą one z powodzeniem zastąpić tradycyjne dekoracje.

Aby płytki do salonu i sypialni czerwone były wyjątkowe w każdym calu, do ich zaprojektowania powołany został TU_kolektyw – grupa architektów i projektantów, którzy czuwają nad każdym etapem powstawania naszych kafelków.

Płytka do salonu i sypialni czerwona połysk

Pełne blasku płytki do salonu i sypialni czerwone to propozycja wspaniale pasująca do eleganckiego salonu. Warto zastąpić klasyczną, trudną w czyszczeniu cegłę, nowoczesną ceramiką, która wygląda równie zjawiskowo, lecz jest znacznie bardziej funkcjonalna.

Błyszczące płytki do salonu i sypialni czerwone wykończone w wysokim połysku są bardzo dobrym rozwiązaniem do salonu połączonego z kuchnią i jadalnią. Ich powierzchnia ładnie odbija światło i nadaje wnętrzu przytulny charakter. Są też łatwe w czyszczeniu.

Płytka do salonu i sypialni czerwona matowa

Matowe płytki do salonu i sypialni czerwone mają jeszcze jedną zaletę. Można je układać zarówno na ścianach, jak i podłogach. Trzeba jednak pamiętać, aby na podłogi wybierać płytki, które posiadają właściwości antypoślizgowe!

Czy wiesz już, jaki jest Twój wymarzony odcień płytek do salonu i sypialni czerwonych? Jeśli nie, to sprawdź naszą ofertę lub skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego architekta, który z pewnością doradzi Ci najlepszą opcję.