Płytki ceramiczne do salonu i sypialni fioletowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 2 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni fioletowe

Urządzanie stref wypoczynkowych należy do niezwykle przyjemnych zajęć. Warto poświęcić na to więcej czasu, aby zadbać o najdrobniejszy szczegół, gdyż od tego zależy panująca w nich atmosfera. Metamorfozę wnętrz zacznij od wyboru ceramiki – odkryj nasze płytki do salonu i sypialni fioletowe.

Płytki do salonu i sypialni fioletowe to wyjątkowy wybór. Z łatwością dopasujesz je do wnętrza niezależnie od stylu, w którym zdecydujesz się urządzić pomieszczenie.

Płytki do salonu i sypialni fioletowe połysk

Błyszczące płytki do salonu i sypialni fioletowe będą wyglądać zjawiskowo zarówno we wnętrzu urządzonym w sposób nowoczesny, industrialny, jak i w tym nieco bardziej klasycznym. Elegancki i zarazem subtelny blask o fioletowej poświacie będzie się bowiem dobrze komponował z każdego rodzaju meblami.

Jeśli marzysz o wyjątkowej aranżacji, warto zdecydować się na płytki do salonu i sypialni fioletowe wykończone w wysokim połysku. Po połączeniu z rozproszonym światłem ocieplisz i powiększysz optycznie każde wnętrze.

Płytki do salonu i sypialni fioletowe matowe

Jeśli jesteś zdecydowany na fioletową ceramikę, jednak błyszcząca powierzchnia płytek do salonu i sypialni fioletowych nie wydaje Ci się najlepszym rozwiązaniem do Twojego wnętrza, możesz wybrać ich matowe odpowiedniki.

Matowe płytki do salonu i sypialni fioletowe są doskonałym wyborem, jeśli wolisz przygaszone i nieco mniej błyszczące barwy. Modne pastelowe kolory w Twoim salonie oraz sypialni będą wyglądać wyjątkowo, a ciepłe odcienie pozwolą Ci stworzyć atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Płytka do salonu i sypialni fioletowa

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko monochromatyczne płytki do salonu i sypialni fioletowe, ale też kafelki ozdobione wielobarwnymi wzorami oraz dekory. Dzięki temu możesz zastąpić nimi niektóre dodatkowe ozdoby.

Aby płytki do salonu i sypialni fioletowe były absolutnie niepowtarzalne, powołaliśmy zespół TU_kolektyw, składający się z projektantów oraz architektów, którzy czuwają nad procesem produkcji od samej koncepcji, aż do ostatecznego efektu, jakim jest płytka.

Płytka do salonu i sypialni fioletowa połysk

Pełne subtelnego blasku płytki do salonu i sypialni fioletowe bardzo dobrze sprawdzą się w sypialni połączonej z pokojem kąpielowym. Są bowiem nie tylko eleganckie, ale i niezwykle funkcjonalne.

Pełne szyku płytki do salonu i sypialni fioletowe idealnie sprawdzą się w przestrzeni reprezentacyjnej, jaką jest salon. Będą bardzo dobrym punktem wyjścia do zaprojektowania nowej aranżacji, niezależnie od tego, na jaki styl się zdecydujesz.

Płytka do salonu i sypialni fioletowa matowa

Matowe płytki do salonu i sypialni fioletowe mają jeszcze jedną zaletę. Pozwalają na aranżację harmonijnego wnętrza, gdyż można nimi wyłożyć zarówno ściany, jak i podłogi. Pamiętaj jednak, aby na podłogach zastosować płytki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Jeśli nadal nie wiesz, na które płytki do salonu i sypialni fioletowe się zdecydować, możesz poprosić o pomoc wykwalifikowanego architekta. Z pewnością dzięki jego radom wybierzesz kafelki idealne do Twojej wymarzonej aranżacji.