Płytki ceramiczne do salonu i sypialni grafitowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 19 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni grafitowe

Urządzanie zarówno stref prywatnych, jak i tych dostępnych dla wszystkich domowników oraz gości stanowi nie lada wyzwanie. Można bowiem wybrać podążanie za najnowszymi trendami lub spróbować zaaranżować wnętrze w ponadczasowy sposób. Niezależnie od obranej drogi pomogą Ci w tym zadaniu płytki do salonu i sypialni grafitowe.

Płytki do salonu i sypialni grafitowe są doskonałym wyborem nie tylko do dużych wnętrz, ale także do tych nieco mniejszych. Ten klasyczny odcień sprawdzi się w aranżacji każdego rodzaju.

Płytki do salonu i sypialni grafitowe połysk

Płytki do salonu i sypialni grafitowe, które zostały wykończone w wysokim połysku, są idealnym rozwiązaniem do salonu połączonego z aneksem kuchennym. Sprawią one bowiem, że wnętrze będzie wyglądać znacznie bardziej elegancko.

Nie bez znaczenia jest także praktyczny aspekt użycia płytek do salonu i sypialni grafitowych w przestrzeni salonowej, także tej z aneksem kuchennym i jadalnią. Błyszcząca powierzchnia płytek sprawia bowiem, że ślady zabrudzeń i zacieków powstających podczas gotowania są niemal niewidoczne, a także bardzo łatwe w czyszczeniu.

Płytki do salonu i sypialni grafitowe matowe

Matowe płytki do salonu i sypialni grafitowe to idealne rozwiązanie do bardzo dużych pomieszczeń. Nieco przygaszony kolor pomoże bowiem sprawić wrażenie wnętrza bardziej przytulnego i cieplejszego niż w przypadku użycia połyskujących kafelków.

Istotną zaletą płytek do salonu i sypialni w niepolerowanym wykończeniu jest także możliwość zastosowania ich zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Nie zapominaj jednak, że aby dobrze zabezpieczyć się przed ryzykiem poślizgnięcia, powinieneś użyć płytek o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Płytka do salonu i sypialni grafitowa

Mogłoby się wydawać, że płytki do salonu i sypialni grafitowe są odpowiednie przede wszystkim do jednolitych aranżacji monochromatycznych. Nic bardziej mylnego! W naszej ofercie znajdują się bowiem grafitowe płytki przyozdobione kolorowymi dekorami oraz wzorami, które skutecznie ożywią monochromatyczne wnętrze.

Nasi projektanci i architekci postarali się, aby płytki do salonu i sypialni grafitowe były niezwykle oryginalne i przyciągały wzrok. Stworzenie tak nietuzinkowych ozdób było możliwe dzięki podróżom oraz obserwacjom naszych projektantów.

Płytka do salonu i sypialni grafitowa połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek do salonu i sypialni jest odpowiednia także do wnętrza prywatnego. Urządzona za ich pomocą sypialnia będzie się prezentować nadzwyczaj elegancko. W połączeniu z punktowym oświetleniem płytki pomogą stworzyć atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Jeśli Twoja sypialnia jest niewielka, również wykorzystaj płytki do salonu i sypialni grafitowe wykończone w wysokim połysku. Takie kafelki optycznie powiększą wnętrze, a nawet zastąpią zabierające przestrzeń ozdoby, jeśli zdecydujesz się na użycie kafelków udekorowanych barwnymi wzorami.

Płytka do salonu i sypialni grafitowa matowa

Powierzchnia płytek do salonu i sypialni grafitowych wykończona w macie bardzo dobrze sprawdzi się do dużych wnętrz, które chcesz urządzić w nowoczesny sposób. Możesz wyłożyć ściany oraz podłogi płytkami matowymi oraz połączyć je z industrialnymi dodatkami wykonanymi z miedzi i metalu. Stworzysz w ten sposób wspaniałą aranżację.

Jeśli nie wiesz, który wariant płytek do salonu i sypialni grafitowych najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu, kieruj się ich funkcjonalnością. Możesz także poprosić o pomoc doświadczonego architekta lub projektanta wnętrz, którego rady z pewnością pomogą Ci urządzić wnętrze marzeń.