Płytki ceramiczne do salonu i sypialni granatowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 4 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni granatowe

Istnieje wiele kolorów, które pasują do każdego rodzaju aranżacji, niezależnie od tego, czy planujesz urządzić mieszkanie w stylu nowoczesnym, czy może wolisz bardziej klasyczne wnętrza. Jednym z nich jest granatowy. Paleta odcieni granatu w naszej ofercie płytek do salonu i sypialni granatowych jest wręcz nieograniczona, dlatego warto jej się dokładnie przyjrzeć.

Twój salon bądź sypialnia potrzebuje metamorfozy? Nie wahaj się: z naszymi płytkami do salonu i sypialni granatowymi stworzysz wymarzony wystrój wnętrza. Ciemnoniebieskie płytki idealnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i tej przeznaczonej dla wszystkich domowników i gości.

Płytki do salonu i sypialni granatowe połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek do salonu i sypialni granatowych to idealny wybór do niewielkich pomieszczeń. Wyłożenie ścian takimi kafelkami gwarantuje bowiem, że odbijające się od ich powierzchni światło optycznie powiększy wnętrze zarówno sypialni, jak i salonu.

Płytki do salonu i sypialni granatowe wykończone w wysokim połysku to elegancki wybór. Bardzo dobrze uzupełnią wnętrze salonu urządzonego w stylu glamour. Ich połyskująca powierzchnia oraz ciemny kolor będą pasować do masywnych mebli.

Płytki do salonu i sypialni granatowe matowe

Jeśli chcesz urządzić duże wnętrze, wybierz płytki do salonu i sypialni granatowe w matowym wykończeniu, które nie odbijają światła. Sprawdzą się one zarówno na ścianach, jak i na podłodze, pamiętaj jednak, że dla bezpieczeństwa warto wybrać te płytki, które cechują się właściwościami antypoślizgowymi.

Płytki do salonu i sypialni granatowe matowe będą doskonałym uzupełnieniem wnętrza industrialnego. Ciemnogranatowe kafelki bardzo dobrze komponują się z metalowymi i miedzianymi dodatkami, które są nieodłącznym elementem wyposażenia w tym stylu.

Płytka do salonu i sypialni granatowa

W naszej ofercie znajdziesz płytki do salonu i sypialni granatowe nie tylko jednolite, ale też pełne wzorów o różnych barwach i odcieniach. Dzięki temu kolekcja granatowych płytek jest niezwykle bogata, co pozwoli Ci wybrać idealne kafelki.

Płytki do salonu i sypialni granatowe z naszych kolekcji inspirowane są podróżami oraz doświadczeniami projektantów. To właśnie dlatego są one niezwykle oryginalne, a ich precyzyjne wzornictwo może z powodzeniem zastąpić dodatkowe dekoracje.

Płytka do salonu i sypialni granatowa połysk

Płytki do salonu i sypialni granatowe w wysokim połysku są idealnym rozwiązaniem do salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią. Dzięki ich błyszczącej polerowanej powierzchni bardzo łatwo jest je oczyścić z zabrudzeń oraz zacieków, które mogą powstać podczas gotowania bądź spożywania posiłków.

Płytki do salonu i sypialni granatowe o błyszczącym wykończeniu sprawdzą się także na ścianach strefy prywatnej, jaką jest sypialnia. W połączeniu z punktowym oświetleniem stworzysz dzięki nim atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Płytka do salonu i sypialni granatowa matowa

Połyskujące płytki do salonu i sypialni granatowe to nie jest rozwiązanie, które widzisz w swoim pokoju przeznaczonym do spania? Rozważ wybór matowej wersji, która sprawi, że wnętrze wyda się nieco ciemniejsze, a więc idealne do spania.

Nie wiesz, na jaką opcję płytek do salonu i sypialni granatowych powinieneś się zdecydować? Przejrzyj uważnie nasza ofertę, zwróć uwagę na funkcjonalność obydwu opcji i skonsultuj się ze swoim architektem!