Płytki ceramiczne do salonu i sypialni kremowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 10 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni kremowe

Pokój dzienny oraz sypialnia to pomieszczenia, w których czas spędzamy na odpoczynku – w samotności lub wraz z domownikami. Zadbaj o wyjątkową aranżację tych przestrzeni. Stwórz harmonijne wnętrze idealne do relaksu. Pomogą Ci w tym płytki do salonu i sypialni kremowe.

Płytki do salonu i sypialni kremowe to propozycja wyjątkowa ze względu na to, że kremowa barwa wpisuje się pomiędzy sterylną, surową biel a ciepłe beże i szarości. Pozwala więc na dopasowanie jej do każdego rodzaju aranżacji.

Płytki do salonu i sypialni kremowe połysk

Pełne subtelnego blasku płytki do salonu i sypialni kremowe bardzo dobrze sprawdzą się w salonie, który jest połączony z aneksem kuchennym. Cała przestrzeń będzie się prezentować elegancko, a jasny kolor pasuje zarówno do wnętrz kuchennych, jak i pokoju dziennego.

Również w sypialni płytki do salonu i sypialni kremowe, które są wykończone w głębokim połysku, będą wyglądać zjawiskowo. Jeśli Twoja sypialnia jest połączona z łazienką, nie wahaj się wykorzystać tych kafelków na całej powierzchni pomieszczeń!

Płytki do salonu i sypialni kremowe matowe

Jeśli nie chcesz, aby Twoje mieszkanie było urządzone za pomocą błyszczących płytek do salonu i sypialni kremowych, możesz się zdecydować na ich matową wersję. Niepolerowana powierzchnia sprawia, że wnętrza wydają się bardziej przytulne.

Przygaszony i subtelny kolor płytek do salonu i sypialni kremowych będzie wyglądał efektownie w każdej sypialni. Przygaszony kolor sprawi, że wnętrze będzie harmonijne i sprzyjające relaksowi.

Płytka do salonu i sypialni kremowa

Subtelny kolor płytek do salonu i sypialni kremowych jest z pewnością ozdobą samą w sobie. W naszej ofercie znajdują się jednak kafelki w tym kolorze, które dodatkowo udekorowano zdobieniami w różnych barwach. Dzięki temu z powodzeniem mogą zastąpić ścienne dekoracje.

Płytki do salonu i sypialni kremowe zostały stworzone dzięki pracy specjalnie powołanego zespołu TU_kolektyw. W jego skład wchodzą znakomici architekci i projektanci, którzy czuwają nad procesem powstawania płytek od samego początku aż do końca.

Płytka do salonu i sypialni kremowa połysk

Płytki do salonu i sypialni kremowe, które dzięki swojej polerowanej powierzchni delikatnie odbijają światło – zarówno sztuczne, jak i słoneczne, bardzo dobrze sprawdzą się w niewielkim wnętrzu pokoju dziennego lub sypialni. Dzięki nim pomieszczenie będzie się wydawać znacznie bardziej przestronne.

Błyszczące płytki do salonu i sypialni kremowe to także bardzo dobry wybór nie tylko ze względów estetycznych, ale też funkcjonalnych. Są bowiem łatwe w czyszczeniu.

Płytka do salonu i sypialni kremowa matowa

Jeśli zdecydujesz się na płytki do salonu i sypialni kremowe wykończone w macie, możesz je wykorzystać nie tylko do wyłożenia ścian, ale też podłóg. Pamiętaj jednak, że na podłogach powinny się znaleźć płytki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Wiesz już, które płytki do salonu i sypialni kremowe wybrać? Jeśli jeszcze się wahasz lub szukasz idealnego rozwiązania do swojej wymarzonej aranżacji, możesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanego architekta, który z pewnością doradzi Ci najlepsze możliwe rozwiązanie.